Córka Madonny za miesiąc skończy 18 lat. Jak dziś wygląda? W skąpym bikini bawi się na Lazurowym Wybrzeżu

Lourdes Leon skończyła liceum i bawi się na wakacjach.

Gdy patrzy się na Madonnę, to ciężko uwierzyć w jakikolwiek upływ czasu. Ten jednak płynie nieubłaganie. Choć po królowej popu za bardzo tego nie widać, po jej córce bardzo wyraźnie.

18 lat temu przyszło na świat pierwsze dziecko Madonny i Carlosa Leona, córka Lourdes Maria Ciccone Leon. Życie obok ikony pop nie było łatwe, nie tylko ze względu na nieustającą inwigilację przez media, lecz także i surowy charakter matki. Włoski temperament dawał się obu we znaki. Według relacji osób z otoczenia gwiazdy, szczególnie trudny był dla nich okres dorastania Loudres.

Chciała mieć w domu ładną zabaweczkę, którą mogłaby stroić w modne ubranka - pisał w swojej książce "Moje życie z Madonną" Christopher Ciccone, brat gwiazdy.

Krążące plotki o tym, że Madonna jest dość apodyktyczną matką, która córkę wolałaby trzymać pod kloszem, potwierdziła niejako sama królowa pop.

Oglądanie mojej 16-letniej córki jest nieco niekomfortowe - mówiła w wywiadzie dla CNN. - Ona ciągle jest moją małą dziewczynkę, ale też... jest już kobietą.

Każda matka chciałaby, aby jej dziecko, jak najdłużej pozostało małe i bezbronne - to zrozumiałe. Dziś jednak możemy podziwiać, jak pięknie dorosła jej córka. Szczególnie trafnym dowodem są jej najnowsze zdjęcia z wakacji.

<< ZOBACZ, JAK DZIŚ WYGLĄDA LOURDES >>

Loudres skończy niedługo 18 lat. Dziewczyna dorosła i wypiękniała. Stylem ubierania wyróżnia się spośród tłumu nastolatków. Jeśli chodzi bowiem o modę jest indywidualistką, tak jak kiedyś jej matka. W 2010 Madonna wraz ze spółką Macy's wypuściła na rynek kolekcję ubrań zaprojektowanych przez jej córkę. Kolekcja "Material Girl" inspirowana była punkowym stylem lat 80. Loudres ukończyła niedawno liceum i teraz wraz z przyjaciółmi bawi się na wakacjach w Europie. Z końcem lata dziewczyna rozpocznie naukę w college'u.

karo

Więcej o:
Komentarze (10)
Córka Madonny za miesiąc skończy 18 lat. Jak dziś wygląda? W skąpym bikini bawi się na Lazurowym Wybrzeżu
Zaloguj się
 • mgr.nauk

  Oceniono 22 razy 14

  Oczywiście to wszystko ważne co piszecie ale co z jej sutkami? Kto napisze czy sterczą czy nie? Ja?

 • gosia994

  Oceniono 4 razy 2

  skóra zdjęta z matki ;)

 • Gość: jg

  0

  Brwi jak dwie gąsienice. Chyba trzeba trochę wyregulować

 • mgr.nauk

  Oceniono 7 razy -1

  Oczywiście to wszystko ważne co piszecie ale co z jej sutkami? Kto napisze czy sterczą czy nie? Ja?

 • bunnylord

  Oceniono 8 razy -2

  Z batonem ;DDD

 • martyna_123

  Oceniono 43 razy -9

  Dziewczyna ładna, ale to nie zmienia faktu, że ma brwi, które strasznie rzucają się w oczy takie gęste, szerokie..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX