Stylistyczna wpadka? Nie w jej przypadku. Grażyna Torbicka na festiwalu "Dwa Brzegi"

Czy ona kiedykolwiek źle wyglądała?
Grażyna Torbicka na festiwalu "Dwa Brzegi" Czy ona kiedykolwiek źle wyglądała? Jak zwykle, z wdziękiem i klasą. Tak wyglądała Grażyna Torbicka na festiwalu filmowym. Kazimierz Dolny i Janowiec to dwa urokliwe miasteczka nad Wisłą. W każde wakacje przez kilka dni, za sprawą Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, tworzą coś na kształt polskiej stolicy kina. Dyrektor Artystyczną festiwalu jest Grażyna Torbicka, której nie zabrakło także w tym roku. Prezenterka przykuwała uwagę prostą, białą sukienką i delikatnymi szpilkami. Jesteśmy takimi szaleńcami, którzy zdecydowali się zorganizować festiwal w Kazimierzu Dolnym i w Janowcu nad Wisłą, w miejscach, w których nie ma kina - tymi słowami otworzyła festiwal prezenterka. Grażyna Torbicka to prezenterka, która praktycznie nie zalicza stylistycznych wpadek. Od lat trzyma się bezpiecznych kanonów i może właśnie dlatego, że nie eksperymentuje, stała się mistrzynią w dobieraniu kreacji, o których z góry wie, że będą się na niej prezentowały jak należy. W tym roku miała na sobie prostą, białą kreację. Jak w niej wyglądała? Jak zwykle doskonale.

Jak zwykle, z wdziękiem i klasą. Tak wyglądała Grażyna Torbicka na festiwalu filmowym.

Kazimierz Dolny i Janowiec to dwa urokliwe miasteczka nad Wisłą. W każde wakacje przez kilka dni, za sprawą Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, tworzą coś na kształt polskiej stolicy kina. Dyrektor Artystyczną festiwalu jest Grażyna Torbicka, której nie zabrakło także w tym roku. Prezenterka przykuwała uwagę prostą, białą sukienką i delikatnymi szpilkami.

Jesteśmy takimi szaleńcami, którzy zdecydowali się zorganizować festiwal w Kazimierzu Dolnym i w Janowcu nad Wisłą, w miejscach, w których nie ma kina - tymi słowami otworzyła festiwal prezenterka.
<< NOWE ZDJĘCIA GRAŻYNY TORBICKIEJ >>

Grażyna Torbicka to prezenterka, która praktycznie nie zalicza stylistycznych wpadek. Od lat trzyma się bezpiecznych kanonów i może właśnie dlatego, że nie eksperymentuje, stała się mistrzynią w dobieraniu kreacji, o których z góry wie, że będą się na niej prezentowały jak należy. W tym roku miała na sobie prostą, białą kreację. Jak w niej wyglądała? Jak zwykle doskonale.

Torbicka Grazyna 2014-07-29Kapif

alex