Kolejna metamorfoza Edyty Pazury: znów zmieniła kolor włosów! A jeszcze niedawno: krzywe zęby, mocna opalenizna... Pamiętacie?

Edyta Pazura przefarbowała ostatnio włosy na brąz. Na jej profilu na Facebooku nowa fryzura spotkała się z falą krytyki. Żona aktora nie wytrzymała długo i wróciła do sprawdzonego blondu. Rewolucja na głowie to jednak nie jedyna w życiu Edyty Pazury. Celebrytka przeszła sporą metamorfozę. Kiedy zobaczyliśmy jej zdjęcia z 2008 roku, aż przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Pamiętacie, jak wtedy wyglądała?

.

Więcej o:
Komentarze (10)
Kolejna metamorfoza Edyty Pazury: znów zmieniła kolor włosów! A jeszcze niedawno: krzywe zęby, mocna opalenizna... Pamiętacie?
Zaloguj się
 • polatechnika

  Oceniono 100 razy 74

  Nie jestem w stanie zrozumieć, jak młoda kobieta może niszczyć zdrowe zęby, nawet jak nie są idealne, i naklejać na nie jakieś sztuczne, które na dodatek nie mieszczą się jej w buzi.

 • fanizymiko

  Oceniono 44 razy 38

  Czarek placi pani wygląda lepiej... Ot i cała historia a wyście pieprznęli slajdszoł....

 • martyna_123

  Oceniono 50 razy 34

  Moim zdaniem jej twarz i fryzury kiedyś wyglądały zdecydowanie lepiej. Nowe zęby spowodowały, że jej uśmiech jest dziwny, same usta również wyglądają dziwnie. Jeśli chodzi o włosy to zdecydowanie lepiej jest jej w bardzo krótkich włosach takich jakie są na dwunastym zdjęciu.

 • sensacja

  Oceniono 35 razy 25

  Pięknością nie była i nie jest, ale w kasztanowym kolorze włosów (zdjęcia 7,8,11) wyglądała najlepiej. Biedaczka, sama chyba nie wie, co jeszcze zrobić, żeby wyładnieć, ale strzela kulą w płot, bo te królicze ząbki jakoś nie mieszczą się w jej buzi.

 • lolologin

  Oceniono 34 razy 24

  Hiena roku żerująca na tragedii małego dziecka. Nic do niej wcześniej nie miałam, od tego momentu czuję do tej pani obrzydzenie.

 • art_102

  Oceniono 17 razy 15

  Kto jej taką szczenę zrobił?! Przecież te zęby są fatalnie dobrane, nie mieszczą jej się w ustach i na kilometr jadą sztucznością, a chyba nie o to chodziło. Radykalne zmiany uzębienia są ryzykowne, szczególnie w Polsce, bo "gabinetów stomatologicznych, zwanych klinikami lux" przybywa jak grzybów po deszczu, a fachowców brak, tylko pełno absolwentów zaocznych...
  No i jeszcze, jak większość polskich upiększaczek, strzeliła sobie kości policzkowe" i wygląda kiepsko. Już się boję myślec, do czego się upodobni za kilka lat... Może jednak lepiej popracować nad tym co w głowie....

 • kretu23

  Oceniono 8 razy 8

  licówki nałożyła

 • kobietabyc

  Oceniono 8 razy 6

  Zarówno przed laty jak i teraz ta kobieta mi się nie podoba. Brzydka i już.

  Jak zwalczyć cellulit metodą klepsydry:
  http://wydaje.pl/e/jak-zwalczyc-cellulit-metoda-klepsydry3
  http://metodaklepsydry.blogspot.com/

 • cerrie

  Oceniono 19 razy 3

  Nie wiem dlaczego, ale ta fryzura po lewej z głównego zdjęcia, zawsze mi się kojarzy z perukami. Może dlatego że to klasyczny model peruk...
  Poza tym, Pazurowa powinna się raczej nazywać Edyta Króliczek albo Edyta Mysiunia, bo faktycznie z tym swoim uśmiechem wygląda jakby chrupała marchewkę. Miałam kiedyś świnkę morską, która mniej więcej tak właśnie się "Szczerzyła" gdy myła łapki, albo jadła. Jeszcze tylko pazurową przebrać w kostium kota i porobić jej trochę fotek jak się zachowuje jak kot. Z takim króliczym wyrazem twarzy zrobiłaby furorę w Japonii, bo oni lubią tam Mangę i przebieranie się za kota ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX