Tak teraz wygląda Dana Scully z "Archiwum X". A wojowniczka Xena? Też będziecie zaskoczeni. Serialowe gwiazdy z lat 90. dzisiaj

Calista Flockhart znalazła sobie męża, oblewając mu wcześniej statuetkę Złotego Globu drinkiem. Lucy Lawless wzięła udział w castingu na "Xenę, wojowniczą księżniczkę" i odjechała w siną dal, nie pozostawiając producentom danych kontaktowych. Ilekroć Alyssa Milano chwaliła się, że chce mieć dziecko, dostawała jakieś zwierzę. Pamiętacie te gwiazdy lat 90.? Zobaczcie, jak teraz wyglądają!

.

Więcej o:
Komentarze (6)
Tak teraz wygląda Dana Scully z "Archiwum X". A wojowniczka Xena? Też będziecie zaskoczeni. Serialowe gwiazdy z lat 90. dzisiaj
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 46 razy 42

  Gillian Anderson wygląda świetnie a w dodatku, każda jej rola czy to w pełnometrażowej komedii, dramacie, czy serialu to klasa sama w sobie.

  Czymże byłby Mulder bez Sculli a Hannibal miałby depresję gdyby nie doktor Bedelia Du Maurier:))

 • tom

  Oceniono 24 razy 20

  wszystkie wyglądają pięknie mimo upływu lat

 • cerrie

  Oceniono 21 razy 15

  A ja uwielbiałam "Z archiwum x" :-) I w podstawówce z ówczesną kumpelą robiło się wszystko, aby obejrzeć kolejny odcinek. Bo z tego co pamiętam to nadawali go o dość późnej porze, i rodzice zawsze gonili spać w najciekawszych momentach. Więc z sentymentu lubię tę aktorkę :-)

 • Poly Thenpam

  Oceniono 1 raz 1

  Anderson to piękna i pociągająca m.in,dlatego,że ma coś w głowie.

 • apostazjakatole

  Oceniono 42 razy -6

  pieniadze konserwuja ;)

 • stach_79

  Oceniono 53 razy -45

  pasztety obecnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX