"UsWeekly": Zoe Saldana jest w ciąży. Aktorka wpadła w gniew i zacytowała słowa Wałęsy. Ale zdjęcia mówią same za siebie

Zobacz, jak wygląda.
Zoe Saldana jest w ciąży Aktorka wpadła w gniew po sensacyjnych doniesieniach E!Online Zoe Saldana wywołała niemałą sensację pojawiając się na premierze filmu "Guardians of the Galaxy" w niezwykle dziwacznej i niezbyt trafionej kreacji. Portal Dlisted.com wymienił dwa powody: albo jej stylista stara się o zwolnienie, albo aktorka chce odwrócić uwagę od ciążowych krągłości. Zdaniem większości amerykańskich mediów, coraz obszerniejsze kreacje gwiazdy, nie pozostawiają złudzeń. Jednak ani z jej ust, ani z ust jej rzeczników nie padło stwierdzenie, że aktorka oraz jej mąż Marco Perego spodziewają się dziecka. Jako pierwszy, potwierdzone u anonimowych źródeł informacje o ciąży opublikował "UsWeekly". Stało się to dwa dni po występie w feralnej kreacji. Zoe jest w ciąży. To mniej więcej trzeci miesiąc. Zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Nowinę ogłosi jednak dopiero wtedy, gdy będzie gotowa - podał "UsWeekly". Na tym nie koniec. Niedługo potem pojawiły się kolejne, sensacyjne doniesienia. Zoe Saldana jest w bliźniaczej ciąży. Zarówno ona, jak i jej mąż Marco są bardzo podekscytowani - napisał serwis E!Online. Wtedy aktorka postanowiła przerwać milczenie. Swój gniew wyraziła na Twitterze, cytując słowa Lecha Wałęsy. Wierzę, że pogwałcenie prywatności to nie jest nic dobrego - napisała Saldana. - Chciałabym podziękować wszystkim piep*onym mediom za naruszenie naszej prywatności - dodała.

"Wierzę, że pogwałcenie prywatności to nie jest nic dobrego" - tymi słowami Lecha Wałęsy Zoe Saldana skomentowała zamieszanie wokół ciąży, której jak dotąd jeszcze nie potwierdziła. Jej najnowsze zdjęcia mówią jednak wszystko.

Gdy Zoe Saldana pojawiła się na premierze najnowszego filmu "Guardians of the Galaxy" w dziwacznej kreacji, większość osób zastanawiało się, dlaczego włożyła na siebie coś tak... zaskakującego. Portal Dlisted.com podał dwa powody: albo jej stylista stara się o zwolnienie, albo aktorka chce odwrócić uwagę od ciążowych krągłości.

<< GWIAZDA "AVATARA" W DZIWACZNEJ STYLIZACJI >>

Saldana w związku z promocją "Strażników Galaktyki" musi pojawiać się często na czerwonym dywanie. Kolejne, już mniej wymyślne kreacje, według amerykańskich portali, nie pozostawiają złudzeń co do błogosławionego stanu aktorki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ZAOKRĄGLONEJ ZOE SALDANY >>

Jednak ani z jej ust, ani z ust jej rzeczników nie padło stwierdzenie, że aktorka z mężem, włoskim artystą Marco Perego, spodziewają się dziecka. Jako pierwszy, potwierdzone u anonimowych źródeł informacje o ciąży opublikował dopiero "UsWeekly", dwa dni po występie w feralnej kreacji.

Zoe jest w ciąży. To mniej więcej trzeci miesiąc - potwierdziło portalowi anonimowe źródło. - Zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Nowinę ogłosi jednak dopiero wtedy, gdy będzie gotowa.

Aktorka cały czas jednak milczała, media jednak dotarły do kolejnych informacji.

Zoe Saldana nie jest po prostu w ciąży - pisze E!Online. - Jest w bliźniaczej ciąży. Zarówno ona, jak i jej mąż Marco są bardzo podekscytowani.

Wtedy w Saldanie coś pękło. Swój gniew wyraziła na Twitterze, posługując się cytatem z Lecha Wałęsy.

Wierzę, że pogwałcenie prywatności to nie jest nic dobrego - przywołała na Twitterze słowa Wałęsy Saldana. - Chciałabym podziękować wszystkim piep*onym mediom za naruszenie naszej prywatności.

Zoe Saldana cytuje Wałęsę Fot. Screen z Twitter.com/zoesaldana

karo

Więcej o:
Komentarze (3)
"UsWeekly": Zoe Saldana jest w ciąży. Aktorka wpadła w gniew i zacytowała słowa Wałęsy. Ale zdjęcia mówią same za siebie
Zaloguj się
 • bezstronna

  Oceniono 40 razy 16

  Ja pierdaczę,nie rozumiem.No i co się stało?Świat się zawalił,że ludzie dowiedzieli się,że jest w ciąży?Trzeba było być księgową,to nikogo by to nie interesowało.A jak chce się być aktorką czy piosenkarką ,to od początku trzeba wkalkulować to w swój zawód,że będzie zainteresowanie opinii publicznej i mediów naszym życiem.Ja nie znam specjalnie tej pani,chociaż moze jest teraz jakąś gwiazdką Avatara czy czegoś w tym stylu i G mnie obchodzi jej ciąża.To ona robi zamieszanie wokół tego oburzając się.Jakby normalnie się zachowywała to po 5 minutach wszyscy by o tym zapomnieli.W końcu to nie Angelina Jolie czy choćby Jennifer Aniston albo Lady Gaga.A tak,to proszę...ma czego chciała!Śmieszne są te "gwiazdy"!

 • russel

  Oceniono 16 razy 12

  Ehe, wałęsy. Zapomniała dodać, że zrobi im drugą Japonię i puści w skarpetkach.

 • gagula

  Oceniono 8 razy 8

  przeżywacie normalnie każdą ciążę. To chyba normalne, że kobiety decydują sie na dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX