Pamiętacie Natalie Imbruglię? Dziś ma 39 lat i nie jest przeciwniczką operacji plastycznych: Niech każdy robi, co chce

Pamiętacie Natalie Imbruglię?

Natalie Imbruglia w przyszłym roku skończy 40 lat. Jednak w jej przypadku zdanie "ona nic się nie zmieniła", to nie kurtuazja.

Natalie Imbruglia na scenie muzycznej zadebiutowała w latach 90. Już pierwszy utwór "Torn" okazał się hitem. Zarówno na świecie, jak i w Polsce, grały go wszystkie rozgłośnie radiowe. Gdyby istniał wówczas Facebook, z pewnością wszyscy znajomi by go wówczas udostępniali.

Dziś piosenkarka ma 39 lat. To wiek, w którym wiele kobiet - zwłaszcza tych znanych - pragnie odwrócić czas i korzysta z pomocy chirurgii plastycznej. Okazuje się, że także Imbruglia przychylnie wypowiada się o poprawianiu urody.

Uważam, że ludzie powinni móc robić to, co chcą, aby czuć się szczęśliwi - powiedziała Imbruglia w programie "Mornings". - Ostatecznie jednak najpiękniej jest się starzeć z wdziękiem.

Imbruglia zachwyciła w programie gładką cerą i świetną figurą. Jak sama twierdzi, jej sekretem są dobre geny, racjonalne odżywianie i woda, którą pije często i w dużych ilościach. Oprócz tego gwiazda dużo ćwiczy - głównie jogę i pilates. Czy jej metody działają? Spójrzcie, jak wygląda obecnie.

<< NATALIE IMBRUGLIA DZISIAJ >>

karo

Więcej o:
Komentarze (5)
Pamiętacie Natalie Imbruglię? Dziś ma 39 lat i nie jest przeciwniczką operacji plastycznych: Niech każdy robi, co chce
Zaloguj się
 • ashydro

  Oceniono 65 razy 55

  Piękne oczy.

 • lopez_2

  Oceniono 60 razy 40

  Elegancka, schludna, dbająca o dobry styl i smak kobieta. Aż się miło ogląda taką naturalną kobietę, która umie delikatnie i z umiarem podkreślić swoje walory przez strój i stonowany makijaż, a nie epatuje prymitywizmem robiąc z siebie kurewkę z pigalaka z czerownymi lub czarnymi pazurami, toną tapety, botoksu itd.

 • forfiter_jr

  Oceniono 39 razy 33

  Wszystko, co z rozsądkiem i umiarem jest ok.
  Jeśli jakiś zabieg, czy operacja mają poprawić samopoczucie, to czemu ich nie zrobić?

 • melmacinvaders

  Oceniono 3 razy 1

  na niektórych zdjęciach wygląda jak Ally McBeal

 • adamu2000pl

  Oceniono 16 razy -4

  a wiecie, że podobno możemy jej zawdzięczać część polskie kultury estradowo-koncertowej, podobno od jej imienia i nazwiska wzięła się z żartów piosenka "natalia in brookyn", którą Kazek napisał a wykonywała/uje ElDojpa :-)
  Magiczna piosenka!
  Kto nie wie, niech się uczy :-D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX