Ogromne dekolty, kreacje opięte na pupie, odsłonięte piersi. One chcą wyglądać jak Kardashian, a my nie możemy oderwać wzroku!

Kiedy Kim Kardashian trafiła na okładkę "Vogue'a", nazywanego biblią mody, wybuchł ogromny skandal. Oburzeni miłośnicy mody z całego świata wypominali celebrytce jej przeszłość, nazywali gwiazdą porno i odmawiali jakiegokolwiek wyczucia smaku. "Nie potrafi się ubrać, wygląda tanio" - takich opinii Kardashian słuchała codziennie. Okazuje się jednak, że styl Kim ma coraz więcej naśladowczyń, także na polskim podwórku. Wśród fanek jej strojów są seksowne gwiazdy, których nie sposób posądzić o brak gustu. Wygląda na to, że - czy to się komuś podoba, czy nie - Kardashian stałą się właśnie wyrocznią mody. Zobaczcie, kto i z jakim skutkiem ją naśladuje.

.

Więcej o:
Komentarze (5)
Ogromne dekolty, kreacje opięte na pupie, odsłonięte piersi. One chcą wyglądać jak Kardashian, a my nie możemy oderwać wzroku!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 16 razy 14

  Na szczęście większość z nich wygląda dużo lepiej niż Kardashian.

 • olalola

  Oceniono 7 razy 5

  " {.....) One chcą wyglądać jak Kardashian (...) "

  A skąd wiecie , że chcą wyglądać jak Kardashian ?

 • londres

  Oceniono 15 razy 3

  Wiele kobiet w Polsce ubiera sie jak lafiryndy, bo uwaza, ze tak jest seksi i to sie wszystkim podoba. No coz, nie wszystkim

 • dozgonna

  Oceniono 9 razy 3

  Nie widzę tu naśladowania... Czy jak ja noszę sukienkę w tym stylu: http://walkonvogue.com/sukienki-Victorias-Secret?product_id=61 to oznacza, że naśladuję Kim?

 • gagula

  Oceniono 13 razy -5

  przecież jest co naśladować..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX