Rozenek pomyka w szpilach po ulicy, a tymczasem Cruz na imprezę przyszła TAK. O czymś zapomniała?

Aktorka zaskoczyła stylizacją.

Luźny t-shirt i dżinsy? Nie takiej stylizacji na publicznym wystąpieniu spodziewaliśmy się po światowej gwieździe.

Niedawno pisaliśmy, że Małgorzata Rozenek na spacerze z dziećmi i z partnerem miała na sobie luksusowe i bardzo wysokie szpilki. Bywają jednak gwiazdy, i to światowego formatu, które nawet na czerwonym dywanie świadomie rezygnują z wyszukanej elegancji na rzecz zwykłego stroju, nadającego się raczej do wyjścia na zakupy, niż do pozowania na ściance.

Szary podkoszulek, sprane dżinsy i tworzące "artystyczny nieład", mokre włosy. Tak właśnie wyglądała Penelope Cruz na czwartkowej konferencji prasowej nowego filmu pt. "Ma Ma" w Hiszpanii.

Penelope CruzEast News

<< ZOBACZ STYLIZACJĘ CRUZ >>

Roztargnienie? Nie w przypadku tej gwiazdy. Cruz przyświecał wyższy cel - na jej t-shircie widniał bowiem adres SaveCanarias.org. Autorzy tej strony chcą powstrzymać szkodliwy dla środowiska proces wydobycia ropy naftowej na Wyspach Kanaryjskich oraz zachęcają do podpisania petycji przeciwko hiszpańskiemu rządowi, który rozpoczął poszukiwania surowca na Oceanie Atlantyckim.

Strefa wierceń będzie znajdować się w odległości zaledwie 10 km od głównych plaż na wyspie Fuerteventura i 18 km od wyspy Lanzarote, obie te wyspy zostały uznane przez ONZ jako Rezerwaty Biosfery - czytamy na SaveCanarias.org.

Vic

Więcej o:
Komentarze (10)
Rozenek pomyka w szpilach po ulicy, a tymczasem Cruz na imprezę przyszła TAK. O czymś zapomniała?
Zaloguj się
 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 145 razy 135

  Cruz jest NATURALNIE piękną kobietą i nawet brak kilkunastocentymetrowych szpilek czy wieczorowej sukni tego nie zmieni. a zatem porównanie dosyć nietrafione.

 • forfiter_jr

  Oceniono 89 razy 89

  Co wy chcecie? Fajnie wygląda.

 • nihilist_24

  Oceniono 81 razy 81

  nie każdy musi się reprezentować pełną szpachlą.

 • cerrie

  Oceniono 41 razy 41

  Dokładnie :-) Czemu jak już gwiazda, to musi się kojarzyć z wyjściowymi ciuchami. Może według tych co krytykują, to gwiazdy zawsze powinny chodzić w kreacjach wieczorowych. No przecież widać że kobieta wiedziała jak chce się ubrać. Sama bym chciała taką koszulkę jaką ona założyła :-) Poza tym mówimy tu o premierze filmu. Czy premiera filmu to to samo co gala rozdania oskarów, że trzeba się ubrać na wieczorowo? To jest właśnie to, że ludziom się wmawia jak powinni wyglądać i na jaką okazję jak się ubierać. A potem człowiek musi robić coś wbrew sobie tylko dlatego iż większość mówi, że na premierę kinową trzeba się ubrać tak, a na konferencję prasową inaczej, a na wieczorną kolację jeszcze inaczej. Jak dla mnie przejaw zwykłego snobizmu mającego na celu dzielenie ludzi na gorszych i lepszych "O popatrzcie. No jak ona mogła przyjść na wieczorną kolację w dżinsach. No ja na pewno z kimś takim nie będę się zadawała". Niestety ale taka jest prawda że ludzie lubią żyć schematami, i jak ktoś się z tych schematów wyłamuje, to jest już traktowany jak człowiek gorszego sortu, bo ich zdaniem bruździ na niekorzyść większości. A Penelope nie od dzisiaj pokazuje że ma dystans do siebie, i za to ją cenię. Że pokazuje jak prawdziwa kobieta wygląda i się zachowuje, a nie jak prawdziwa kobieta powinna wyglądać i się zachowywać, według czyichś chorych schematów i wyobrażeń :-)

 • kol.3

  Oceniono 39 razy 39

  Cruz jest piękna sama w sobie i nic jej nie potrzeba. Co do Rozenek, cóż tylko Polki chodzą "na spacer" w wysokich szpilach.

 • krystin9

  Oceniono 9 razy 9

  Penelope wygląda ślicznie i naturalnie!!!
  Dlaczego piękna, młoda kobieta ma się ukrywać pod maską "tynku" przez 24 godz. na dobę?

 • pata.m

  Oceniono 6 razy 6

  Jakby na to nie patrzeć, nie bez powodu tak przyszła. Przy okazji wyglądała w porządku. No i... Luis Tosar <3

 • blondyner

  Oceniono 8 razy 6

  -Jeżeli byłeś/byłaś kiedyś na Fuerteventurze lub Lanzarote, to podpiszesz petycję, bo wiesz, że WARTO.

  -Jeżeli nie byłeś/byłaś nigdy na Fuerteventurze lub Lanzarote, a chcesz je zobaczyć w przyszłości TAKIE jak je widziałem i podziwiałem, to podpisz tę petycję!!! Zapewniam Cię, że WARTO.

  http://savecanarias.org/

 • scarpetka

  Oceniono 4 razy 4

  Tak. Zapomniała. Że MUSI wzorować się na Perfekcyjnej Pani Domu. Choćby ta wyglądała jak tirówka przypadkiem wtrącona w ogólny krajobraz miasta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX