Rozenek pomyka w szpilach po ulicy, a tymczasem Cruz na imprezę przyszła TAK. O czymś zapomniała?

Aktorka zaskoczyła stylizacją.

Luźny t-shirt i dżinsy? Nie takiej stylizacji na publicznym wystąpieniu spodziewaliśmy się po światowej gwieździe.

Niedawno pisaliśmy, że Małgorzata Rozenek na spacerze z dziećmi i z partnerem miała na sobie luksusowe i bardzo wysokie szpilki. Bywają jednak gwiazdy, i to światowego formatu, które nawet na czerwonym dywanie świadomie rezygnują z wyszukanej elegancji na rzecz zwykłego stroju, nadającego się raczej do wyjścia na zakupy, niż do pozowania na ściance.

Szary podkoszulek, sprane dżinsy i tworzące "artystyczny nieład", mokre włosy. Tak właśnie wyglądała Penelope Cruz na czwartkowej konferencji prasowej nowego filmu pt. "Ma Ma" w Hiszpanii.

Penelope CruzEast News

<< ZOBACZ STYLIZACJĘ CRUZ >>

Roztargnienie? Nie w przypadku tej gwiazdy. Cruz przyświecał wyższy cel - na jej t-shircie widniał bowiem adres SaveCanarias.org. Autorzy tej strony chcą powstrzymać szkodliwy dla środowiska proces wydobycia ropy naftowej na Wyspach Kanaryjskich oraz zachęcają do podpisania petycji przeciwko hiszpańskiemu rządowi, który rozpoczął poszukiwania surowca na Oceanie Atlantyckim.

Strefa wierceń będzie znajdować się w odległości zaledwie 10 km od głównych plaż na wyspie Fuerteventura i 18 km od wyspy Lanzarote, obie te wyspy zostały uznane przez ONZ jako Rezerwaty Biosfery - czytamy na SaveCanarias.org.

Vic