Zwycięzca "Must Be The Music" jest sparaliżowany i będzie poruszał się na wózku. Rodzina prosi o pomoc

"Jego stan jest ciężki, ale stabilny".

"Tomek jest sparaliżowany od pasa w dół, tym samym będzie zmuszony poruszać się na wózku" - czytamy w oświadczeniu rodziny Tomka Kowalskiego, zwycięzcy "Must Be The Music".

Na początku czerwca Tomek Kowalski, zwycięzca 4. edycji programu "Must Be The Music" uległ poważnemu wypadkowi. Jadąc na motocyklu, zderzył się z 19-letniem kierowcą samochodu, który wymusił pierwszeństwo. Muzyk został w stanie ciężkim przewieziony do szpitala, gdzie przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej. Z oświadczenia, jakie właśnie opublikowała jego rodzina, wynika, że Tomek Kowalski pozostanie sparaliżowany.

Doznał on licznych obrażeń, m.in. złamań oraz poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Tomek jest sparaliżowany od pasa w dół, tym samym będzie zmuszony poruszać się na wózku. Przebywa obecnie w jednym z wrocławskich szpitali. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny, wymaga długotrwałego, kosztownego leczenia, intensywnej rehabilitacji oraz opieki lekarzy - czytamy w oświadczeniu.

We współpracy z Fundacją Polsat uruchomiono specjalne konto, na które można wpłacać pieniądze, które zostaną przeznaczone na rehabilitację Tomka Kowalskiego: PLUS BANK S.A. O/WARSZAWA 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555 z dopiskiem "dla Tomka Kowalskiego".

alex

Więcej o:
Komentarze (9)
Zwycięzca "Must Be The Music" jest sparaliżowany i będzie poruszał się na wózku. Rodzina prosi o pomoc
Zaloguj się
 • anna.o2

  Oceniono 70 razy 66

  Biedny chłopak, straszna tragedia. Bardzo mi go żal.

 • majaeczka

  Oceniono 27 razy 21

  Pamiętam jego udział...rewelacyjnie zaśpiewał piosenkę Niemena...ma synka +- 10letniego...pamiętam,jaki wzruszony był jego ojciec...bardzo mu/im współczuję,fajny chłopak ech,wielki dramat całej rodziny!

 • gagula

  Oceniono 8 razy 8

  przykre ;/ los bywa okrutny ..

 • iwonnth

  0

  Trzymamy kciuki za Tomka !
  Wszystko będzie dobrze

 • pannamigootka

  Oceniono 52 razy -12

  Z tymi motocyklistami , to jest jakaś makabra , dzisiaj przy ulicy widziałam zrobiony krzyż a na nim zawieszony kask..

 • Sylwia Gołos

  Oceniono 52 razy -32

  brawura i nic więcej motocykliści zapierdzielają 200km/h i takie są tego skutki i jeszcze próbują na jednym kole jezdzic i wtedy nie trudno o wypadek

 • apostazjakatole

  Oceniono 70 razy -58

  a tak myslalam ze wypadek na motocyklu, taki metal to pewnie sprzedal dusze diablu zeby wygrac must be the music, i teraz czort sie o niego upomnial :>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX