Mila Kunis w zaawansowanej ciąży. Te zdjęcia zaskakują. Tak nie wyglądała żadna gwiazda

Na spacerze nie zawraca sobie głowy dbaniem o strój.
Mila Kunis w zaawansowanej ciąży Na spacerze nie zawraca sobie głowy dbaniem o strój. Mila Kunis w zaawansowanej ciąży. Jej zdjęcia zaskakują. Tak nie wyglądała żadna gwiazda. Od dawna wiadomo, że dbanie o siebie nie jest dla Mili Kunis ważne. Ale jej najnowsze zdjęcia i tak zaskakują. I to bardzo. Na czerwonym dywanie zachwyca - ale wiadomo, że wtedy zajmuje się nią sztab specjalistów. Bo gdy przychodzi do dbania o siebie na co dzień... Łagodnie rzecz ujmując, Mila nie przywiązuje uwagi do wyglądu. Jednak jest wielką gwiazdą i czasem to po prostu zaskakujące, że aż tak nie dba o swój image - brudne ubrania, nieuczesane włosy. Nie zmieniło się to też w ciąży. Paparazzi przyłapali Milę i Ashtona na porannych zakupach. Oczywiście wygoda jest najważniejsza i gdy my wychodzimy do sklepu, to też nie wkładamy szpilek i eleganckich sukienek. Mila i Ashton wiedzą, że są śledzeni na każdym kroku przez paparazzi, ale w ogóle się tym nie przejmują i nie żyją w przeświadczeniu, że muszą cały czas wyglądać super. Z jednej strony to świetne podejście. Ale z drugiej - taki wygląd tak młodej gwiazdy zaskakuje - bo Mila często jest, co tu dużo mówić, po prostu niechlujna - zwłaszcza, gdy przypomnimy sobie zdjęcia innych znanych przyszłych mam. Ale co tam - i tak jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie, a taka uroda zawsze sama się obroni :)

Od dawna wiadomo, że dbanie o siebie nie jest dla Mili Kunis ważne. Ale jej najnowsze zdjęcia i tak zaskakują. I to bardzo.

Na czerwonym dywanie zachwyca - ale wiadomo, że wtedy zajmuje się nią sztab specjalistów. Bo gdy przychodzi do dbania o siebie na co dzień... Łagodnie rzecz ujmując, Mila nie przywiązuje uwagi do wyglądu. Jednak jest wielką gwiazdą i czasem to po prostu zaskakujące, że aż tak nie dba o swój image - brudne ubrania, nieuczesane włosy. Nie zmieniło się to też w ciąży.

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA MILI >>

Paparazzi przyłapali Milę i Ashtona na porannych zakupach. Oczywiście wygoda jest najważniejsza i gdy my wychodzimy do sklepu, to też nie zakładamy szpilek i eleganckich sukienek. Mila i Ashton wiedzą, że są śledzeni na każdym kroku przez paparazzi, ale w ogóle się tym nie przejmują i nie żyją w przeświadczeniu, że muszą cały czas wyglądać super. Z jednej strony to świetne podejście. Ale z drugiej - taki wygląd tak młodej gwiazdy zaskakuje - bo Mila często jest, co tu dużo mówić, po prostu niechlujna - zwłaszcza, gdy przypomnimy sobie zdjęcia innych znanych przyszłych mam.

Mila Kunis, Drew Barrymore Mila Kunis i Drew Barrymore, obie na zakupach / Forum/East News

Ale co tam - i tak jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie, a taka uroda zawsze sama się obroni :)

 

Abc

Więcej o:
Komentarze (26)
Mila Kunis w zaawansowanej ciąży. Te zdjęcia zaskakują. Tak nie wyglądała żadna gwiazda
Zaloguj się
 • leanne_p_piper

  Oceniono 538 razy 496

  Szczerze, to nie wiem, czego od niej chcecie. Jest w ciąży i do licha wyszła po bułki! Wygląda zupełnie normalnie. Tak wyglądają ludzie na zakupach. A wam w tym plotku to już photoshop kompletnie mózg wyżarł, jeżeli kiedykolwiek coś tam w ogóle było.

 • pata.m

  Oceniono 444 razy 404

  Brudna, nieuczesana i w dresie i tak wygląda lepiej, niż ciężarna Kim Kardashian w tapecie i plastikowych butach, w które ledwo się wbijała.

 • koja

  Oceniono 298 razy 284

  Chodzi ubrana na luzie bo nie sprzedała swojej ciąży. Nasze celebrytki chodzą w pełnym rynsztunku. Buty na obcasach, sukienka za grube tysiące, fryzura-kask na głowie bo mają wszystko wykalkulowane.

 • laska3

  Oceniono 173 razy 165

  Boże, co za skandal! Drew Barrymore też nie skorzystała z porad osobistego stylisty przed udaniem się do marketu!

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 99 razy 91

  Ja też po bułki czy na spacer z psem chodzę w dresie, bez makijażu i bez wystylizowanego fryzu, a w ciąży nie jestem. I co wy na to szanowni redaktorzy?

 • nihilist_24

  Oceniono 89 razy 87

  widocznie ją to wali, i dobrze :)

 • meduzza

  Oceniono 67 razy 67

  chyba wam na mózg padło redaktorzy...naprawdę szkoda słów na to co wy wypisujecie. Zajrzałam tylko dlatego, że lubię Milę i chciałam zobaczyc co tam u niej. Milka jest świetna.

 • forfiter_jr

  Oceniono 42 razy 20

  Niech sobie chodzi w czym chce. Ale nazwanie jej "jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie" to jakaś kpina. Jest do bólu przeciętna.

 • the_dzidka

  Oceniono 18 razy 16

  Czy to jest pisane dla czytelników z jedną komórką mózgową?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX