Seksowna Anna Mucha na luzie, bez stanika i w szortach. Taką chcemy ją oglądać częściej!

Raz na luzie, raz elegancko, zawsze sexy.
Anna Mucha - seksownie i na luzie Aktorka zaprezentowała się w króciutkich szortach i... bez stanika Anna Mucha przyjechała do Kielc, by poprowadzić piątą edycję koncertu "Sabat czarownic". Na imprezie aktorka zaprezentowała się w eleganckiej sukni od Anny Zeman, jednak podczas przygotowań do koncertu jej strój był niezobowiązujący i... bardzo seksowny. Obcisła koszulka i króciutkie spodenki idealnie podkreślały apetyczne krągłości gwiazdy. Przypomnijmy, że zaledwie pół roku temu Mucha urodziła swoje drugie dziecko, a mimo to jej figura nadal zachwyca. Jak widać, w jej przypadku obyło się bez dramatycznej walki ze zbędnymi kilogramami. Aktorka udowadnia, że piękno to nie tylko stan ciała, ale i stan ducha. Brawo!

Uśmiech, luźna koszulka bez stanika pod spodem i postrzępione szorty. Zanim Anna Mucha na "Sabacie czarownic" wieczorem "wskoczyła" w prześwitującą suknię, wcześniej spacerowała sobie na luzie, w dobrym humorze i bardzo sexy.

Anna Mucha przyjechała do Kielc poprowadzić piątą już edycję koncertu "Sabat czarownic". Na samej imprezie aktorka miała na sobie piękną wieczorową suknię od Anny Zeman, jednak w dzień, podczas przygotowań do koncertu, jej strój był równie niewymuszony, co uśmiech na jej twarzy.

<< SEKSOWNA ANNA MUCHA NA PRÓBIE >>

Koszulka i szorty były luźne i leżały na Annie Musze tak dobrze, jak dobrze luźny strój może leżeć na kimś, kto świetnie się czuje w swoim ciele. Pół roku temu Anna Mucha urodziła swoje drugie dziecko i odtąd nie widać jakiejś dramatycznej walki o figurę, która mimo to, a może właśnie dlatego, i tak jest seksowna. To pozytywny przykład, tchnący optymizmem: piękno to nie tylko stan ciała, ale i stan ducha. Brawo!

<< ANNA MUCHA W PRZEŚWITUJĄCEJ SUKNI >>

 

alex