Tak wyglądała Anna Lewandowska jeszcze kilka lat temu. Okrąglejsza twarz, krzywe zęby, opalenizna z solarium. Ciężko ją poznać!

Metamorfoza Anny Lewandowskiej robi wrażenie.

.

Więcej o:
Komentarze (89)
Tak wyglądała Anna Lewandowska jeszcze kilka lat temu. Okrąglejsza twarz, krzywe zęby, opalenizna z solarium. Ciężko ją poznać!
Zaloguj się
 • wegorz

  Oceniono 667 razy 549

  Najgorsze ,że uderzyła Jej sodówa do głowy.
  W schudnięciu , czy poprawie zgryzu nie ma nic złego.

 • pannamigootka

  Oceniono 413 razy 301

  Anna LewaLewandowska to najnowsza świeżo zerwana z krzaczka , nasza polska lansiarkocelebrytka i oczywiście mistrzyni świata. Zywi się kiełkującymi kiełkami , pije deszczówkę , która spada z nieba wprost, do jej ekologicznego garnuszka. Z refleksją myśli o tym , jakby się tu zrelaksować a przy okazji internautów wpieprzyć i zdenerwować.Na razie nie może narzekać na brak sukcesu ,w tym skretyniałym lansiarskim światku Ale jak wiadomo popularność na pstrym koniu jeździ i już nie jeden zastanawia się ,kiedy księżniczka Anna na tyłek z niego zleci.

 • tojuzlato

  Oceniono 317 razy 271

  Sprawdza się stara prawda: NIE MA BRZYDKICH KOBIET, SĄ TE NIEDOFINANSOWANE hehe, każdy, gdyby sytuacja finansowa pozwoliła na upiększenie swojej osoby, na pewno by skorzystał. Mnie co najwyżej stać na regulację brwi u kosmetyczki:) Życzę Państwu Lewandowskim jak najlepiej, są ładną parą.

 • astarte

  Oceniono 328 razy 156

  Ładniejszy uśmiech miała z tymi krzywymi ząbkami... Okazuje się , że teraz dlatego razi sztucznością, bo po prostu jest sztuczna;/

 • poparzony

  Oceniono 293 razy 91

  No to się Lewandowski zdziwi jak urodzą się im dzieci.
  Niech już dziś odkłada na chirurga plastycznego. che, che, che

 • jagi

  Oceniono 267 razy 87

  Proponuję wszystkim malkontentom,wypowiadającym się poniżej,...zostawcie komputery,wyjdźcie na świeże powietrze,...pobiegajcie,...pospacerujcie,...Może któreś z Was ma predyspozycje do uprawiania sportu wyczynowego?Jak się solidnie za siebie weźmiecie,...przyjdą sukcesy,za sukcesami pieniądze!Przestaniecie wreszcie zazdrościć innym,zdolniejszym ,wytrwalszym od WAS!!Bo oni nie stali się sławni z dnia na dzień,za ich sukcesami stoją setki godzin ostrych treningów,zamiast siedzenia cały dzień przy komputerach i dla poprawienia samopoczucia,...krytykowania innych!Jestem przerażona tym,jacy ludzie potrafią być zawistni!

 • art_102

  Oceniono 133 razy 79

  Zawsze powtarzam, że dzieci i tak będą podobne do oryginału:)
  Może się wypiękniła, ale strasznie gwiazdorzy. Już tak się oderwałą od realiów życia w Polsce, ze leżąc na luksusowym łożu, namawia nas na odpoczynek i relaks. Tylko dla nas nikt kasy nie kopie....

 • jagss

  Oceniono 128 razy 68

  kiedyś miała ładniejszy uśmiech - coś w jej twarzy było charakterystycznego - ale musiała zrobić się pod linijkę - i stała się mdła jak te jej koktajle ;-)

 • vahoo

  Oceniono 142 razy 64

  No właśnie !! Tak myślałam, urodę poprawiła, bo to co rzuca się w oczy, jej wydaje się najważniejsze. Tylko swego wnętrza nie potrafi zmienić .
  Jak to mówią ....' chłop ze wsi wyjdzie , tylko wies z chłopa nie wyjdzie '.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX