Małgorzata Braunek nie żyje. Miała 67 lat

Zmarła Małgorzata Braunek.
Małgorzata Braunek nie żyje Miała 67 lat W poniedziałek około godziny 11 zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka od roku walczyła z nowotworem Na oficjalnym Facebooku aktorki w poniedziałek tuż przed godziną 11 pojawiła się informacja o śmierci aktorki. - Małgosia odeszła przed chwilą - czytamy. Małgorzata Braunek miała 67 lat. Od roku walczyła z nowotworem. Aktorka przeszła trzy operacje i wyczerpujące sesje chemioterapii. Wydawało się, że leczenie przyniosło pozytywny skutek. Niestety, nastąpił nawrót choroby. 4 czerwca na oficjalnym profilu na Facebooku syna Braunek, Xawerego Żuławskiego, opublikowano dramatyczny apel o pomoc finansową na leczenie artystki. Potem w "DD TVN" Xawery Żuławski przyznał, że odzew okazał się nadspodziewanie duży, większy niż przewidywano. Dzięki temu otworzyły się nowe możliwości terapii. Rodzina zdecydowała się na klinikę onkologiczną doktora Herzoga ze względu na nowatorskie podejście do pacjenta. - Upubliczniliśmy się i wydaje się, że był to bardzo dobry ruch. Przez dłuższy czas walczyliśmy, głównie mama, w sposób najbardziej konwencjonalny, nie chcąc robić żadnego rozgłosu. Dzisiaj lekarze medycyny tradycyjnej złożyli broń i właściwie nie mają pomysłu na dalsze leczenie. Stwierdziliśmy, że musimy się otworzyć na świat i szukać pomocy. Szczególnie, że mama może korzystać z przywilejów, bo jest osobą publiczną, więc może się zgłosić do innych z prośbą o pomoc. Nie chodzi tylko o pomoc finansową, za którą bardzo dziękujemy. Cała sytuacja z listem, który pojawił się w mediach, nie trwa więcej niż tydzień, a odzew jest tak ogromny, że możemy już teraz zapewnić mamie leczenie w klinice w Niemczech.

W poniedziałek około godziny 11 zmarła Małgorzata Braunek.

Na oficjalnym Facebooku aktorki w poniedziałek tuż przed godziną 11 pojawiła się informacja o śmierci aktorki.

Małgosia odeszła przed chwilą - czytamy.

Małgorzata Braunek miała 67 lat. Od roku walczyła z nowotworem. Aktorka przeszła trzy operacje i wyczerpujące sesje chemioterapii. Wydawało się, że leczenie przyniosło pozytywny skutek. Niestety, nastąpił nawrót choroby.

Małgorzata BraunekScreen z Facebook.com/pages/Małgorzata-Braunek

4 czerwca na oficjalnym profilu na Facebooku syna Braunek, Xawerego Żuławskiego, opublikowano dramatyczny apel o pomoc finansową na leczenie artystki.

Xawery ŻuławskiScreen z Facebook.com/xawery.zulawski

Potem w "DD TVN" Xawery Żuławski przyznał, że odzew okazał się nadspodziewanie duży, większy niż przewidywano. Dzięki temu otworzyły się nowe możliwości terapii. Rodzina zdecydowała się na klinikę onkologiczną doktora Herzoga ze względu na nowatorskie podejście do pacjenta.

Upubliczniliśmy się i wydaje się, że był to bardzo dobry ruch. Przez dłuższy czas walczyliśmy, głównie mama, w sposób najbardziej konwencjonalny, nie chcąc robić żadnego rozgłosu. Dzisiaj lekarze medycyny tradycyjnej złożyli broń i właściwie nie mają pomysłu na dalsze leczenie. Stwierdziliśmy, że musimy się otworzyć na świat i szukać pomocy. Szczególnie, że mama może korzystać z przywilejów, bo jest osobą publiczną, więc może się zgłosić do innych z prośbą o pomoc. Nie chodzi tylko o pomoc finansową, za którą bardzo dziękujemy. Cała sytuacja z listem, który pojawił się w mediach, nie trwa więcej niż tydzień, a odzew jest tak ogromny, że możemy już teraz zapewnić mamie leczenie w klinice w Niemczech.

karo

Więcej o:
Komentarze (18)
Małgorzata Braunek nie żyje. Miała 67 lat
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 22 razy 12

  ....czas na mnie , czas nagli...
  .. co ze sobą zabrać mamo,na tamten brzeg..?
  nic .. Więc to jest całe życie ..
  ..tak córeczko całe życie...
  Niech spoczywa w spokoju , bez bólu i cierpienia [*]

 • tekla56

  Oceniono 17 razy 11

  Najszczersze kondolencje dla rodziny. [*]

 • koja

  Oceniono 10 razy 8

  Biedna. Rok walki i nadzieja. Do końca się uśmiechała.

 • jagss

  Oceniono 13 razy 7

  to nie jest news na plotka..;-///

 • londres

  Oceniono 10 razy 6

  i nie zdarzyli z terapia w Niemczech. Szkoda, mogla jeszcze zyc

 • princess_leya

  Oceniono 8 razy 4

  Szkoda, to była fantastyczna, ciepła osoba. Miała w sobie światło...

 • qula

  Oceniono 4 razy 2

  szkoda,najbardziej pamietam ja z Lalki B Prusa,swietnie zagrala.

 • apostazjakatole

  Oceniono 3 razy -3

  jak mowilam byl to bardzo ciekawy aczkolwiek makabryczny sposob zarobienia pieniedzy na smierci tej kobiety

  lekarze sobie super zarobili bo tylko po to sa stworzone te pseudoterapie nowotworow a ciekawi mnie bardzo czy rodzina zmarlej odda teraz na cele charytatywne reszte pieniedzy wyludzonych od spoleczenstwa

  mysle ze raczej kupia sobie kolejna wille za te pieniadze zamiast zasponsorowac np dom dziecka

  gratuluje hieny , dorobic sie na smierci matki, zenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX