Doda trafiła wczoraj do szpitala z urazem kręgosłupa. Teraz na FB skomentowała swój stan zdrowia

Przy okazji dziękuje za wspaniały koncert.
Doda skomentowała swój stan zdrowia Wokalistka podziękowała fanom za koncert "Dziś czuję się już lepiej" - napisała Doda na Facebooku dzień po tym, jak po koncercie w Grudziądzu trafiła do szpitala z urazem kręgosłupa. "Dziś czuję się już lepiej" - napisała Doda na Facebooku dzień po tym, jak trafiła do szpitala po urazie kręgosłupa. Nawet ból kręgosłupa nie skłonił Dody do przerwania koncertu w Grudziądzu. Piosenkarka dotrwała do końca i dopiero podczas podpisywania płyt ból zmusił ją do zakończenia spotkania z fanami. Wezwana na miejsce karetka odwiozła ją do szpitala. Na Facebooku piosenkarka ogłosiła informację o swoim stanie zdrowia. "Dzięki Grudziądz za wspaniały koncert! Nawet ból kręgosłupa nie zepsuł mi nastroju! Było fantastycznie!!!!! Dziś czuję się już lepiej" - napisała piosenkarka. Zgodnie z grafikiem trasy koncertowej "Fly Tour High", którą Doda odbywa od ubiegłego roku, następny koncert ma zaplanowany na 21 czerwca w Świnoujściu. Miejmy nadzieję, że piosenkarka do tego czasu dojdzie do siebie.

"Dziś czuję się już lepiej" - napisała Doda na Facebooku dzień po tym, jak trafiła do szpitala po urazie kręgosłupa.

Nawet ból kręgosłupa nie skłonił Dody do przerwania koncertu w Grudziądzu. Piosenkarka dotrwała do końca i dopiero podczas podpisywania płyt ból zmusił ją do zakończenia spotkania z fanami. Wezwana na miejsce karetka odwiozła ją do szpitala. Dzisiaj na Facebooku piosenkarka ogłosiła informację o swoim stanie zdrowia.

Dzięki Grudziądz za wspaniały koncert! Nawet ból kręgosłupa nie zepsuł mi nastroju! Było fantastycznie!!!!! Dziś czuję się już lepiej.DodaScreen z Facebook.com/Doda

Zgodnie z grafikiem trasy koncertowej "Fly Tour High", którą Doda odbywa od ubiegłego roku, następny koncert ma zaplanowany na 21 czerwca w Świnoujściu. Miejmy nadzieję, że piosenkarka do tego czasu dojdzie do siebie.

DodaKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (11)
Doda trafiła wczoraj do szpitala z urazem kręgosłupa. Teraz na FB skomentowała swój stan zdrowia
Zaloguj się
 • bowke

  Oceniono 36 razy 20

  Niech jeszcze wyższe szpile założy durna ta!!

 • cerrie

  Oceniono 41 razy 17

  I znowu się czepię. Ale czy ona jest jakąś sadomasochistką? A może cierpi na zespół Munchausena (To o ile pamiętam ludzie którzy specjalnie wpędzają się w stan chorobowy, aby być leczonymi. Po prostu oni uwielbiają ten stan, gdy są chorzy i ktoś cały czas się nimi musi opiekować). No bo kobieta dość że ma chory kręgosłup, to jeszcze kiedyś tam zrobiła sobie silikony. Gdybym ja miała zrobione cycki i nawroty bólów kręgosłupa, albo jeszcze jakieś poważniejsze choroby związane z kręgosłupem, to na nic bym się nie oglądała tylko wyjęła te silikony, aby choć trochę odciążyć kręgosłup. A to wygląda tak jakby ona kosztem swojego zdrowia, chciała wiecznie idealnie wyglądać. I co już zawsze tak będzie? Że ona będzie co trochę lądowała w szpitalu, bo cycków sobie nie zmniejszy, ale będzie jędoliła że kręgosłup jej szwankuje? Wkurzają mnie ludzie którzy sami nie wpłyną na poprawę swojego stanu zdrowia, ale oczekują od innych że będą cudotwórcami, i w magiczny sposób ich wyleczą bez wymagania od pacjenta, aby ten też coś ze swojego życia poświęcił aby odciążyć wiecznie jej nadskakujących lekarzy.

 • miss_monisia

  Oceniono 10 razy 6

  Tak! Bo ona zawodowo dźwiga ciężary. Panie w spożywczakach to mogą się skarżyć się na ból pleców! Kioskarka, przewalająca stosy gazet może skarżyć się na ból placów! Pracownice marketów itd. Itp.!
  Może ma za ciężki mikrofon?

 • mmmucha

  Oceniono 22 razy 6

  Dorotka, zdrowia : )

 • iwonnth

  Oceniono 12 razy 6

  Zły stan zdrowia ? to tylko jej wina !
  gdyby nie paradowała w takich wysokich szpilkach na girach to z pewnością by do szpitala nie trafiła...
  Ale cóż chociaż po raz kolejny jest na plotku

 • komentarzyca

  Oceniono 2 razy 2

  niech więcej skacze jak małpa

 • stefanek

  Oceniono 22 razy 0

  Spadaj transie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX