Doda trafiła do szpitala: Zabrała ją karetka

Znowu kręgosłup.
Doda trafiła do szpitala Piosenkarce znów dolegają problemy z kręgosłupem Po sobotnim koncercie w Grudziądzu, Dodę zabrała karetka. Na oficjalnej stronie piosenkarki pojawiła się informacja, że powodem były problemy z kręgosłupem. "Po dzisiejszym koncercie Dodę podczas podpisywania płyt zabrała karetka" - taki wpis pojawił się w sobotę na oficjalnym profilu fanów piosenkarki. Przed sobotnim koncertem w Grudziądzu Doda spodziewała się wszystkiego, co najlepsze. "Dziś koncert. Grudziądz nadjeżdżam. Będzie ogień!!!" - pisała przed koncertem na Facebooku. Koncert odbył się, jednak po jego zakończeniu Doda trafiła na ostry dyżur. Kiedy podpisywała fanom płyty i rozdawała autografy, konieczna stała się pomoc medyczna. Poinformowali o tym fani na oficjalnym profilu artystki. "Pojawiła się informacja, że po dzisiejszym koncercie Dodę podczas podpisywania płyt zabrała karetka. Problemem jest niestety kręgosłup Artystki. Czekając na informacje trzymamy kciuki za zdrowie Dody, oby nie było to nic poważnego!!!" - napisano na oficjalnej stronie Dody. My również mamy nadzieję, że Doda szybko wyjdzie ze szpitala. Plotek.pl życzy zdrowia!

"Po dzisiejszym koncercie Dodę podczas podpisywań płyt zabrała karetka" - czytamy na oficjalnym profilu fanów piosenkarki.

Doda po sobotnim koncercie w Grudziądzu spodziewała się wszystkiego, co najlepsze.

Dziś koncert. Grudziądz nadjeżdżam. Będzie ogień!!! - pisała przed koncertem na Facebooku.

Doda Screen z Facebook.com/Doda

Koncert odbył się, jednak po jego zakończeniu Doda trafiła na ostry dyżur. Kiedy podpisywała fanom płyty i rozdawała autografy, konieczna stała się pomoc medyczna. Poinformowali o tym fani na oficjalnym profilu artystki.

Pojawiła się informacja, że po dzisiejszym koncercie Dodę podczas podpisywań płyt zabrała karetka. Problemem jest niestety kręgosłup Artystki. Czekając na informacje trzymamy kciuki za zdrowie Dody, oby nie było to nic poważnego!!!

Doda Screen z Facebook.com/Doda-music.com

My również mamy nadzieję, że Doda szybko wyjdzie ze szpitala. Plotek.pl życzy zdrowia!

Doda Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

alex

Więcej o:
Komentarze (16)
Doda trafiła do szpitala: Zabrała ją karetka
Zaloguj się
 • lenore

  Oceniono 59 razy 35

  Pogotowie powinno jej wystawic rachunek. Prostaczka, biega w szpilach 20cm, a potem oni musza jej kregoslup skladac, to juz nie pierwszy raz.

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 36 razy 20

  Też mam poważne problemy z kręgosłupem, dlatego unikam obuwia, które po primo powoduje końskostopie, a spacerek w czymś takim to istna tortura dla i tak już niestabilnych kręgów. W takich wynalazkach to nawet najzdrowszy wysiądzie. Ale skoro pani Rabczewska sądzi, że dzięki temu ma nogi Magdy Mielcarz czy Agnieszki Szulim to można jej co najwyżej współczuć głupoty (bo to już nie jest chyba tylko kompletny brak samokrytycyzmu).

 • morgana50

  Oceniono 16 razy 8

  to DOROSŁA, niby dojrzała kobieta jest - za to co robi swojemu kręgosłupowi powinna trafić do szpitala DLA UMYSŁOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH !!!! pobyt w takim szpitalu przydałby się też na inne jej przypadłości, ale to jest wiodące!!!!! a swoje buty na wysokim obcasie powinna oddać biednym !!!

 • akni21

  Oceniono 12 razy 6

  Artystki????? To chyba jakaś pomyłka!!!!!!!!!!

 • do_not_disturb

  Oceniono 7 razy 5

  Kiedyś to się mówiło, że jak śpiewa to kieliszki pękają, a tu proszę - kręgosłup...

 • dain

  Oceniono 18 razy 4

  cycki ją przygniotły

 • iwonnth

  Oceniono 2 razy 2

  Niech wyższe szpilki na giry ubierze...

 • russel

  Oceniono 16 razy 2

  Ma problem z kręgosłupem, ale moralnym. Zabrali transa z powrotem do psychiatryka. Miłych wakacji w pokoju bez klamek, dewiancie ciechanowski.

 • Kacper Mielecki

  Oceniono 1 raz 1

  a co to się stało? Przeholowała z alko? Nie no niech wraca do zdrowia, meidia expert trzeba otworzyć :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX