Barack Obama już w Polsce. "Dzień dobry! Przyjechałem, ponieważ..."

.

Więcej o:
Komentarze (7)
Barack Obama już w Polsce. "Dzień dobry! Przyjechałem, ponieważ..."
Zaloguj się
 • ciekawymarian

  Oceniono 13 razy 13

  Kanadę rozumiem bo sporo pomagają Polakom w ogóle się nie afiszując, natomiast Usa to tacy ściemniacze trochę - dbają tylko o siebie

 • multitroll

  Oceniono 15 razy 11

  Swiety JAn Pawel II pisal w jednej z pierwszych Encyklik,ze upadek komunizmu nie powinien byc zwyciestwem kapitalizmu! I co? nasze ciołki zabrnely w dziki kapitalizm amerykanski i dziwią sie,ze polki rodza na zachodzie i wszyscy mlodzi uciekają od polskiej nędzy. Wspieraja się unijnymi dotacjami ktore oddac musimy kiedys z potężną nawiązką.Nie ma sie z czego za bardzo cieszyc bo takie odwiedziny Amerykanca nic dobrego nie wroża tylko wyscig zbrojen i znowu bedziemy w finansowej czarnej dupie.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 7

  czarny wujku nas odwiedził zeby wcisnąć naszym biedakom z gornej połki kolejną ciemnotę....obym sie mylił.

 • lenore

  Oceniono 1 raz 1

  Tacy przyjaciele, ze nawet nie moge ich kraju zobaczyc...

 • lenore

  Oceniono 1 raz 1

  Nie bylo obalenia komunizmu. Komuchy przekazaly POZORNIE wladze i to swoim agentom, a nie prawdziwej Solidarnosci. Przeciez komuchy do tej pory maja media, stolki. Ja nawet nie jestem pewna czy jakiekolwiek wybory mialy prawidlowo liczone glosy, bo sie w pale nie miesci,ze Kwas, czy Tusk mogli byc tyle lat przy korycie.

 • koja

  Oceniono 1 raz 1

  Z tej polskiej wolności najbardziej cieszą się politycy i niektórzy redaktorzy o określonych poglądach. Oni mają z czego się cieszyć.No i jeszcze paru innych, którym się udało.Trzeba by zapytać jeszcze "nieudaczników"na umowach śmieciowych, albo tych, którzy pracują za 2 tyś. To jest dopiero wolność.

 • adamcopper

  Oceniono 22 razy -8

  25 lat obalenia komunizmu? ciekawe, a co z 10lat rzadow kwasniewskiego komunisty w miedzyczasie, ktory zniszczyl wszystko co udalo sie uzyskac poprzez przewrot?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX