Karol Strasburger pierwszy raz o śmierci żony: Byliśmy zgrani, kochający się. Pozostała wielka pustka

Co jeszcze zdradził?

- Odeszła moja żona, z którą spędziłem trzydzieści dwa lata i która była ze mną we wszystkie dni, i te dobre, i te gorsze - powiedział Karol Strasburger o śmierci żony.

W grudniu zeszłego roku Karol Strasburger przeżył osobistą tragedię - po dwuletniej walce z nowotworem zmarła jego żona, Irena. Prezenter pierwszy raz publicznie wypowiedział się na ten bolesny dla niego temat.

Nie chcę o tym zbyt wiele mówić czy wdawać się w szczegóły, bo ich tu tak naprawdę nie ma. Odeszła moja żona, z którą spędziłem trzydzieści dwa lata i która była ze mną we wszystkie dni, i te dobre, i te gorsze. Byliśmy zgrani, kochający się. Pozostała wielka pustka. Takie jest życie. Na pewne rzeczy nigdy nie jesteśmy przygotowani, zawsze dzieją się za wcześnie - w tym wypadku mocno za wcześnie. Człowiek zostaje nagle sam, przed wyborem tego, co ma dalej robić, jak to jego życie ma wyglądać . Na szczęście mam wielu naprawdę bardzo oddanych przyjaciół i kolegów, którzy byli ze mną, są i będą. Czuję z ich strony wielkie wsparcie - powiedział w rozmowie z Onet.pl.

Irena Strasburger, Karol StrasburgerKAPiF

Irena i Karol Strasburger lubili aktywnie spędzać czas - zimą jeździli na narty, a latem zjeżdżali świat camperem (Była z synem premiera, skończyła 2 kierunki studiów, uwielbiała kempingi. Historia Ireny Strasbuger). Irena Strasburger zmarła w nocy z 9 na 10 grudnia na raka szpiku kostnego. Przyjaciele i najbliżsi pożegnali ją 14 grudnia.

Irena Strasburger, Karol StrasburgerFORUM

Vic