Kora w finale "Must be the music" pierwszy raz bez chusty na głowie. Ta fryzura to dowód walki z chorobą

Jak wyglądała?
Kora w finale "MBTM" odsłoniła głowę Po raz pierwszy od czasu chemioterapii pokazała się bez nakrycia głowy. Kora w finale programu "Must be the music" zdecydowała się na odważny krok. Po raz pierwszy od czasu chemioterapii pokazała się bez nakrycia głowy. Ostatni rok był dla Kory naprawdę trudnym czasme. Gwiazda dowiedziała się, że choruje na raka. Przeszła operację i wyczerpujące leczenie chemią. Znalazła jednak w sobie pokłady ogromnej siły - mimo, że jej organizm był osłabiony, wzięła udział w kolejnym sezonie "Must be the music". Do tej pory w programie występowała w kolorowych chustach na głowie. Tak samo było też w finale muzycznego show. Jednak po ogłoszeniu wyników gwiazda zdjęła chustę i pokazała się w krótkiej fryzurze. To niezwykle odważne posunięcie. Kora naprawdę jest dziś przykładem dla wszystkich chorych. Pokazuje, że oznaki wygranej walki z rakiem nie są powodem do wstydu. Wręcz przeciwnie. Pokonanie choroby to wielki wyczyn i należy być z tego dumnym. My jesteśmy zachwyceni, a Kora wygląda pięknie! Gwiazda przyznała w kwietniu, że "choroba została spacyfikowana", jednak wciąż walczy. - W tej chwili czuję się super. Uważam, że choroba została spacyfikowana, ale na pewno nie można mówić o zwycięstwie, bo ja tak w ogóle w takich kategoriach do tego nie podchodzę. Ona była, ona jest, ona być może będzie. Ja poddaję się rutynie życia codziennego. Jestem totalnie podporządkowana lekarzom i w ogóle o tym nie myślę - powiedziała gwiazda w RMF FM.

Wokalistka zdecydowała się na odważny krok. Po raz pierwszy od czasu chemioterapii pokazała się bez nakrycia głowy. Jak wyglądała? Zachwycająco!

Ostatni rok był dla Kory naprawdę trudnym czasem. Gwiazda dowiedziała się, że choruje na raka. Przeszła operację i wyczerpujące leczenie chemią. Znalazła jednak w sobie pokłady ogromnej siły - mimo że jej organizm był osłabiony, wzięła udział w kolejnym sezonie "Must be the music". Do tej pory w programie występowała w kolorowych chustach na głowie. Tak samo było też w finale muzycznego show. Jednak po ogłoszeniu wyników gwiazda zdjęła nakrycie i pokazała się w krótkiej fryzurze.

KoraKapif

<< ZOBACZCIE, JAK WYGLĄDAŁA >>

To niezwykle odważne posunięcie. Kora naprawdę jest dziś przykładem dla wszystkich chorych. Pokazuje, że oznaki wygranej walki z rakiem nie są powodem do wstydu. Wręcz przeciwnie. Pokonanie choroby to wielki wyczyn i należy być z tego dumnym. My jesteśmy zachwyceni, a Kora wygląda pięknie!

Gwiazda przyznała w kwietniu, że "choroba została spacyfikowana", jednak wciąż walczy .

W tej chwili czuję się super. Uważam, że choroba została spacyfikowana, ale na pewno nie można mówić o zwycięstwie, bo ja tak w ogóle w takich kategoriach do tego nie podchodzę. Ona była, ona jest, ona być może będzie. Ja poddaję się rutynie życia codziennego. Jestem totalnie podporządkowana lekarzom i w ogóle o tym nie myślę - powiedziała gwiazda w RMF FM.

KoraKapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Kora w finale "Must be the music" pierwszy raz bez chusty na głowie. Ta fryzura to dowód walki z chorobą
Zaloguj się
 • frinka

  Oceniono 107 razy 101

  niech wraca do zdrowia

 • realize

  Oceniono 58 razy 42

  Fajna Kora, lubie ja. Jest taka serdeczna.

 • marycha1

  Oceniono 8 razy 8

  Czy dziennikarze muszą być tak wścibscy ??? Jakie to szczęście, że przeciętny Kowalski nie jest celebrytą ...

 • white_lake

  Oceniono 4 razy 0

  Koro, zdrowia ci życzę, ale czy musisz sobie i nam to robić?
  wyjedź na wieś i odpocznij, po co ciągle siedzisz w tym szołbiznesie?

 • dexterek011

  Oceniono 167 razy -127

  Ojojoj... To leczenie marihuana jest jednak nieskuteczne???...
  A tak babcia Kora krzyczała, że to wszystko w celach zdrowotnych było....

 • adamcopper

  Oceniono 178 razy -136

  slawa sprzed 40lat, a od 25lat jej nikt nie slucha,licowki by sobie na zeby polozyla jak juz robi za wyszczerzonego muppeta w tvszows

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX