Kot zachwycił podobieństwem do Religi. Nie tylko on jednak zagrał prawdziwą postać. Jak wyszło innym?

Aktorzy, którzy zagrali prawdziwe postaci.

Wcielić się w realną postać, która w dodatku żyje w zbiorowej świadomości, to chyba najtrudniejsze zadanie dla aktora. Spędzają oni na przygotowaniach do biograficznych produkcji najwięcej czasu. Ćwiczą sposób poruszania się, wypowiadania, a także poznają otoczenie, w jakim żył ich bohater. Drugą połowę sukcesu obrazu stanowi odpowiednia charakteryzacja. Zobaczcie najciekawsze metamorfozy na potrzeby roli ostatnich lat.

Więcej o:
Komentarze (15)
Kot zachwycił podobieństwem do Religi. Nie tylko on jednak zagrał prawdziwą postać. Jak wyszło innym?
Zaloguj się
 • pietka20

  Oceniono 31 razy 29

  Największe wrażenie robi zestawienie Dorocińskiego grającego młodego jeszcze Kuklińskiego ze zdjęciem podstarzałego Kuklińskiego oraz Więckiewicza grającego Wałęsę z początku tal 80-tych ze zdjęciem oryginału z ostatnich lat - podobieństwa są wręcz porażające, nie dało się już poszukać zdjęć oryginałów z epoki?

 • alias

  Oceniono 24 razy 24

  A gdzie Helen Mirren jako Elżbieta II? Kiedy królowa nie zechciała odwiedzić ciężko chorego dziecka, Mirren zrobiła to "za nią" w charakteryzacji i kostiumie z filmu ("Królowa") i zdjęcie obiegło cały świat, więc chyba jest to najciekawszy przypadek, bo wyszedł poza film...

 • veda

  Oceniono 22 razy 18

  W większości zostali tu przedstawieni bardzo dobrzy aktorzy, którzy rzetelnie przykładają się do swoich obowiązków zawodowych, szkoda, że zamiast ciekawego artykułu na ten temat dostajemy galerię ukazującą jedynie ich metamorfozy stylistyczne. A tak na marginesie; ja zdaje sobie sprawę, że obie panie reprezentują podobny typ urody ale pomylenie Penelope Cruz z Salmą Hayek to już lekka przesada.

 • forfiter_jr

  Oceniono 16 razy 8

  Hot njus o pracy charakteryzatorów, fryzjerów i stylistów...

 • pipopapo

  Oceniono 4 razy 4

  W Ruschu był jeszcze Lauda!

 • Beata Pogorzelska

  0

  Moje topy jesli chodzi o podobienstwo Palin, Assange, Hunt . Grace Kelly, Frida. Te dwie pierwsze nie do odroznienia dla mnie-spokojnie by mnie oszukano. Reszta to praca charakteryzatorow i kunszt aktorski -pisze o Walesie , Kuklinskim, Thacher i krolowej bo ogladalam-robi wrazenie ale aktorzy nie sa jednak podobni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX