To była impreza! Ibisz całował ukochaną na ściance, Urbańska ze statuetką dla Gwiazdy w biznesie. Rozdanie nagród Plejady

To była impreza! Tylu znanych twarzy w jednym miejscu nie widzieliśmy już od bardzo dawna. W Warszawskim klubie Loft 44 odbyło się w czwartek rozdanie nagród Plejada Top 10 i  to z tej okazji lokal wypełnił się po brzegi.

Oficjalna część imprezy i rozdanie statuetek nie trwały długo, a zakończył je występ Margaret. Potem wszyscy ruszyli na parkiet. Wieczór upłynął w rytmie najnowszych hitów, a około północy na scenie pojawiła się Georgina, która w fantastycznym stylu wykonała kilka coverów zagranicznych przebojów. Gościom serwowano pyszne sushi, owoce i danie na ciepło. Do picia whisky i kolorowe drinki.

W trakcie imprezy odbywał się konkurs stylizacji włosów. Chętni mogli oddać się w ręce profesjonalnych fryzjerów, a najlepsza metamorfoza nagrodzona była czekiem. Oprócz tego do dyspozycji gości była również budka, przy której można było zrobić sobie zabawną fotkę w kolorowych wielkich okularach, kapeluszu czy wąsach.

Jedynym minusem, był potworny zaduch w klubie, na szczęście wieczór był ciepły, więc można było także porozmawiać na zewnątrz. Kto został nagrodzony? I kto wpadł na imprezę? Zobaczcie!

ZOBACZ ZDJĘCIA GWIAZD Z IMPREZY PLEJADA TOP TEN

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
To była impreza! Ibisz całował ukochaną na ściance, Urbańska ze statuetką dla Gwiazdy w biznesie. Rozdanie nagród Plejady
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 11

  "Marta Wierzbicka uznana za Wydarzenie roku"

  Jakie wydarzenie? W jakieś śniadaniówce powiedziała, że jej cycki rosną?
  No fakt, to jest wydarzenie.

 • tomektomekc

  Oceniono 13 razy -3

  SYKUT FAJNIE WYGLĄDA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX