Szokujące wyznanie Pameli Anderson: Jako nastolatka zostałam zgwałcona

Szokujące wyznanie Pameli Anderson Jako nastolatka zostałam zgwałcona - poinformowała aktorka Pamela Anderson jest jedną z gwiazd goszczących na Festiwalu Filmowym w Cannes. Podczas przemówienia wygłoszonego podczas inauguracji działalności fundacji jej imienia przyznała, że jako dziecko była molestowana seksualnie, a jako 12-latka została zgwałcona - czytamy na stronie portalu Dailymail.co.uk. - Nie miałam łatwego dzieciństwa. Pomimo kochających rodziców, byłam molestowana od szóstego roku życia przez opiekunkę - powiedziała gwiazda "Słonecznego Patrolu". To nie wszystko. 46-letnia obecnie aktorka i modelka opowiedziała również o wydarzeniu sprzed 34 lat. - Poszłam do domu przyjaciela mojego chłopaka. Jego starszy brat postanowił nauczyć mnie gry w backammon (gra planszowa - red.). Na początku była to zwykła, niewinna zabawa. Później jednak doszło do gwałtu. Miałam wtedy 12 lat - przyznała gwiazda. Wyznanie Anderson zrobiło ogromne wrażenie na publiczności. Na sali przez kilka minut panowała grobowa cisza. - Nikt nie spodziewał się takiego przemówienia. Pamela była naprawdę odważna - powiedział jeden z gości.

"Zostałam zgwałcona przez starszego brata przyjaciela mojego chłopaka. On miał 25 lat, a ja 12" - wyznała Pamela Anderson na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Pamela Anderson, goszcząc na Festiwalu Filmowym w Cannes, podczas przemówienia wygłoszonego na inauguracji fundacji swojego imienia przyznała, że jako dziecko była molestowana seksualnie, a jako 12-latka została zgwałcona - czytamy na stronie portalu Dailymail.co.uk.

Nie miałam łatwego dzieciństwa. Pomimo kochających rodziców, byłam molestowana od szóstego roku życia przez opiekunkę - powiedziała gwiazda "Słonecznego Patrolu".

To nie wszystko. 46-letnia obecnie aktorka i modelka opowiedziała również o wydarzeniu sprzed 34 lat.

Poszłam do domu przyjaciela mojego chłopaka. Jego starszy brat postanowił nauczyć mnie gry w backammon (gra planszowa - red.). To przerodziło się w masaż pleców, a ten przekształcił w gwałt. To było moje pierwsze doświadczenie heteroseksualne - przyznała gwiazda.

Dodała też, że miała wtedy 12 lat, a gwałciciel 25. Wyznanie zrobiło ogromne wrażenie na słuchaczach, których zebrało się na inauguracji ponad 200.

Nikt nie spodziewał się takiego przemówienia. Pamela była naprawdę odważna - powiedział jeden z gości.

Pamela Anderson do Cannes przyjechała z mężem Rickiem Salomonem i Brandonem, najstarszym synem z małżeństwa z Tommym Lee, perkusistą zespołu Motley Crue.

Pamela AndersonPr Photos

alex