Zobacz finałowe show Cleo na Eurowizji

.

Więcej o:
Komentarze (20)
Zobacz finałowe show Cleo na Eurowizji
Zaloguj się
 • potp

  Oceniono 23 razy 11

  Dlaczego wszystkie ekipy na spotach poprzedzających występ zajęte były zrobieniem w ciekawy sposób swoich barw narodowych, a nasze to było jakieś nie wiadomo co..
  Jakby nie można było na spocie (w klimacie folk, tak jak olej z pierwszego tłoczenia) pozbierać malin i wycisnąć z nich sok, wydoić krowę, a następnie do szklanego dzbanka wlać do połowy mleko, a następnie powoli sok, który jako cięższy zbierze się na dnie tworząc polskie barwy..

 • zedd

  Oceniono 28 razy 8

  szkoda, że nie pokazały kiszenia kapusty, odczyniania uroków, gotowania flaczków...

 • potp

  Oceniono 20 razy 6

  Przekaz był kiepski, bo jeśli w zwrotce po polsku - nie rozumiałem tekstu, to jak w zwrotce angielskiej było podobnie, to nikt nie zrozumiał o co chodzi. W skrótach podczas głosowania, były zawarte najsłabsze wokalnie fragmenty piosenki. Ponieważ powszechnie wiadomo, że większość SMSów wysyłają dziewczęta i kobiety, brak mężczyzny na scenie też nie pomógł, dlatego 14 miejsce należy uznać za SUKCES! gratuluję!

 • art_102

  Oceniono 15 razy 5

  Mnie ta lokata nie dziwi, bo :Dziewczyny Donatana" to niestety stracona szansa, a brakło tam kilku elementów, które zrobiłyby z tego bardzo dobry numer, a nie tylko ładny. Kawałek inny, wyrazisty, dziewczyny ładne, ale scenki już nie do końca wygrane.... Chciały poseksić, ale jakoś tak nieśmiało i wstydliwie do tego podeszły (dziewczyna z maselnicą). Trochę jak wstydliwa nastolatka, co założy super mini, a potem cały czas ciagnie spódnicę i zasłania sie dłonią. Brakowało tez dobrych elementów tańca. Przydałyby sie chociaż małe kawałki zatańczone na poziomie Mazowsza. No i brakowało kawałka wyrazistego wokalu. Wiadomo, że Eurowizja stawia na efekt, ale też głos. Baba z brodą, poza brodą, pochwaliła się też niezłym wokalem, u dziewczyn tego brakowało. Był taki moment, ze już się wydawało, ze pociągnie kawałek, ale nic z tego, cały czas "tekst gadany", to trochę za mało, a były momenty że słychać niezłe możliwości dziewczyny, ale ich nie wykorzystano.
  Podsumowując, nie wykorzystano dobrego pomysłu na piosenke i pokaz, bo zachwycono się za szybko, zamiast pracować dalej. To, co zobaczyliśmy, to dopiero wstęp do dalszej pracy, szkic. Gdyby dopracowano temat, mogli być w ścisłej czołówce...
  Nie wiem więc czy gratulować, czy się wściekać, ze zaprzepaszczono szansę, mając na wyjściu tak dobry materiał. Szkoda...

 • Oceniono 3 razy 3

  DO BANI! w ogole dziwilam sie ze piosenka doszla do finalow. jeden krzyk duszenie masla i domniemana uroda (rzecz gustu) ow panien odeszla juz w niepamiec. zwykle pozdrawiam p. Edyte wtedy... piekna dziewczyna niebanalny glos i prosta wrecz ujmujaca kreacja. ot co :)

 • do_podziwu

  Oceniono 17 razy 3

  Po glosowaniu - zeszlismy na ziemie -- Mieszkamy w Europie tylko , no tylko oni ( te europejczyki) oddali glosy na -piosenke a MY ??? ide spac .

 • Oceniono 1 raz 1

  DO BANI! od poczatku dziwilam sie ze piosenka weszla w ogole do finalow. jeden krzyk duszenie masla i domniemana uroda (rzecz gustu) ow panien. no wiec jak zwykle pozdrawiam p Edyte wtedy... piekna dziewczyna niebanalny glos i prosta wrecz ujmujaca kreacja :) drodzy rodacy

 • potp

  Oceniono 29 razy 1

  Może gdyby jedną z modelek był/a poseł Grodzka w imię tolerancji akceptacji byli byśmy na podium!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX