Hugh Jackman ma nawrót raka skóry: Używajcie kremów z filtrem

Kolejny raz musi zmierzyć się z chorobą.

W listopadzie Hugh Jackman opublikował na swoim Twitterze informację, że ma raka skóry. 45-letni aktor poinformował właśnie, że ma nawrót choroby.

Informacje o chorobie Hugh Jackman połączył z prośbą do fanów, by dbali o swoją skórę.

Znów wykryto u mnie komórki rakowe. Wszystko zostało już usunięte. Dziękuję moim lekarzom. PROSZĘ! PROSZĘ! Używajcie kremów z filtrem - napisał na swoim profilu.

Hugh JackmanInstagram.com

Jackman już drugi raz walczy z nowotworem skórnym. Wcześniej choroba zaatakowała go pod koniec zeszłego roku. Wtedy również informacja o stanie zdrowia stanowiła pretekst, aby zaapelować do ludzi o częste badania. Aktora do wizyty u specjalisty nakłoniła żona, 57-letnia Deborra-Lee Furness, którą zaniepokoiła narośl na nosie męża.

Hugh JackmanTwitter.com

Aktor przed laty musiał zmierzyć się z innym ogromnym problemem zdrowotnym. Dwa lata temu Jackman wyznał, że jest bezpłodny. Nie mógł się z tym pogodzić.

To było bolesne i bardzo trudne. Chciałem przejść przez cały proces starania się i czekania na narodziny dziecka. Długo godziłem się z tym, że jest to niemożliwe. Na początku nie kochałem swoich adoptowanych dzieci. Teraz wiem, ze to było głupie i się tego wstydzę. W momencie, w którym przestałem dręczyć się myślą o przekazaniu genów pokochałem Oscara i Avę jak swoje prawdziwe dzieci. To są moje prawdziwe dzieci. W ogóle nie myślę o nich jak o adoptowanych. Oboje z Deb uważamy, że to było nasze przeznaczenie. Zostać ich rodzicami i stworzyć im dom - powiedział w jednym z wywiadów.

Hugh Jackman poses for photographers at the British Academy of Film and Arts (BAFTA) awards ceremony at the Royal Opera House in London February 10, 2013.   REUTERS/Paul Hackett (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT) (BAFTA-ARRIVALS)REUTERS/PAUL HACKETT

Aktualnie Hugh nosi na nosie ochronny plaster. Jak zauważa Daily Mail, aktor jest w bardzo dobrej formie i wygląda świetnie. Obecnie przygotowuje się do kolejnej roli w filmie "Piotruś Pan".

PeeR

Więcej o: