Więcej gwiazd niż na Oscarach! Kto pojawił się na prestiżowej gali Met w Nowym Jorku

Tak wyglądał czerwony dywan największej i najważniejszej modowej imprezy.

Na tej imprezie chciałby być każdy, ale zaproszenie dostają nieliczni - tylko ci, których wskaże sama szefowa biblii mody.

W Nowym Jorku dzisiaj w nocy odbyła się największa i najbardziej prestiżowa impreza modowa na świecie - gala Met. Coroczna impreza charytatywna na rzecz Instytutu Kostiumologii (od tego roku oficjalnie nazwanego The Anna Wintour Costume Center) nowojorskiego Metropolitan Museum of Art przyciąga największe postaci show-biznesu, które prezentują na sobie kreacje najważniejszych domów mody i wybitnych projektantów.

Nad wydarzeniem od 1995 roku czuwa sama Anna Wintour, słynna naczelna amerykańskiej edycji biblii mody, "Vogue'a". Wintour nie tylko wybiera, kto będzie mógł pojawić się na gali, ale także zatwierdza (lub odrzuca) nazwiska osób im towarzyszących.

Zobacz, kto w tym roku pojawił się na imprezie

Więcej o:
Komentarze (9)
Więcej gwiazd niż na Oscarach! Kto pojawił się na prestiżowej gali Met w Nowym Jorku
Zaloguj się
 • yagebu

  Oceniono 38 razy 34

  "Więcej gwiazd niż na Oskarach!"

  Na zdjęciu na głównej Kim Kardashian...

 • golass

  Oceniono 36 razy 32

  jednym slowem zostali zaproszeni WSZYSCY. nawet kim kardashian. wyjatkowo ekskluzywne przyjecie!
  ps. niektore kreacje, a wlasciwie wiekszosc, to dowod na to, ze swiat mody ostatecznie stracil kontakt z rzeczywistoscia...

 • lenore

  Oceniono 6 razy 6

  Laetitia Casta - strasznie sie postarzala, szok...

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 20 razy 6

  Rihanna mnie zaskoczyła , ma zupełnie ładną kreację . Nawet ten pawi ogon (zdj.nr 48) w postaci trenu wygląda u niej sympatycznie.
  Piękna Monika Bellucci aż za bardzo ukryła swoje wdzięki , pozwala skupić się tylko na twarzy. Może zapoczątkuje nową modę - zakryć jak najwięcej , bo jak do tej pory , już wszystko zostało pokazane - przez większość pań.

 • minibini2000

  Oceniono 5 razy 5

  A gdzie Anja?

 • warszawianka

  Oceniono 12 razy 2

  Choć to gala projektantów to jednak wiele kreacji było nietrafionych i "muzy" źle w nich wyglądały. Zacznę jednak od tego, co mi się podobało: Beyonce wygląda jak diva i artystka z klasą, a nie jak tandetna komediantka, podobnie Rihanna. Obie bardzo mnie zaskoczyły i naprawdę zachwyciły. Piękne kreacje: Anne Hathaway, Blake Lively, Sary Jessiki Parker, Reese Withespoon, Livii Firth, Charlize Theron, ta jak zwykle posągowa. Bardzo piękne pomysły na suknie, konstrukcje, tkaniny. Dostosowane do warunków prezentujących je kobiet. Fantastyczny, jak zwykle, styl Eryki Badu nie pozostawił mnie obojętnej - ma kobieta klasę tak wielką, że obdzieliłaby połowe zgromadzonych i jeszcze starczyłoby dla mniej! Spektakularne były suknie na Karolinie Kurkowej i córce Anny Wintour. Porażka to kreacje: Lupity, Anny Wintour! ( co to, do diabła, jest?), Nicole Richie, Olivii Munn (kto to jest?) Zoe Kravitz oraz wnuczki Presleya. Ta ostatnia wyróżniała się włożeniem spodni, to jednak mocno zaburzone proporcje, zakładam też, że być może jest to kiepskie zdjęcie, przy tej ilości czarnego na stroju widać tylko górę ubrań. Bliźniaczka Olsen wygląda jak dziecko Leningradu - coś strasznego. W przypadku Moniki - piękna twarz, wspaniała koronka - nic więcej o tej kreacji powiedzieć nie mogę. Piękność tonie w tkaninie: nie widać ani kształtów aktorki ani konstrukcji sukni. Reszta zgromadzonych, no cóż ... Równie dobrze mogłabym to zobaczyć na pokazie mody w Warszawie.

 • slodkatotka

  Oceniono 3 razy 1

  Katie Holmes ona strasznie zbrzydła szook ;o

 • pro

  Oceniono 11 razy 1

  Reynolds trzyma rękę na dupie B. Lively lol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX