Znamy przyczynę śmierci Peaches Geldof. Media dotarły do oficjalnego raportu policji

Zmarła 7 kwietnia.
Znamy przyczynę śmierci Peaches Geldof Modelka i prezenterka miała problemy z narkotykami. Do tej pory przyczyna śmierci Peaches Geldof nie była znana. Spekulowano, że modelka i prezenterka miała problemy z narkotykami. Okazuje się, że było to prawdą. Wiadomość o śmierci młodziutkiej Peaches Geldof pogrążyła w smutku nie tylko mieszkańców Anglii, gdzie dziewczyna robiła karierę i była najbardziej znana. Wszystkie media na świecie snuły domysły, co mogło stać się pięknej 25-latce. Najnowsze doniesienia wskazywały, że za wycieńczenie organizmu odpowiedzialna była surowa dieta, jakiej poddawała się dziewczyna. Miała ona żywić się wyłącznie sokami z warzyw. Okazuje się jednak, że prawdziwe były pierwsze przypuszczenia - Geldof przedawkowała narkotyki. Według źródła z ekipy dochodzeniowej, Peaches przedawkowała heroinę - podaje brytyjski portal Thetimes.co.uk. Doniesienia nie są jednak oficjalne, ponieważ policjanci zajmujący się sprawą stanowczo odmawiają konkretnej odpowiedzi. Nie potwierdzają, ale też nie zaprzeczają. Źródło jest jednak na tyle wiarygodne, że informacje, jakie podało, obiegły niemal natychmiast media na całym świecie. Peaches Geldof zmarła w takich samych okolicznościach jak jej matka Paula Gates, która w 2000 roku również przedawkowała heroinę. Jej córka miała ponoć na tym punkcie obsesję i nigdy nie zdołała się z tym pogodzić. Na kilka godzin przed śmiercią Peaches Geldos umieściła na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Geldof osierociła dwoje dzieci.

Ciało Peaches Geldof zostało znalezione w jej posiadłości w hrabstwie Kent 7 kwietnia. Do tej pory przyczyna śmierci nie była znana. Spekulowano jednak, że modelka i prezenterka miała problemy z narkotykami, tak jak jej zmarła w 2000 roku matka. Okazuje się, że było to prawdą.

Wiadomość o śmierci młodziutkiej Peaches Geldof pogrążyła w smutku nie tylko mieszkańców Anglii, gdzie dziewczyna robiła karierę i była najbardziej znana. Wszystkie media na świecie snuły domysły, co mogło stać się pięknej 25-latce. Najnowsze doniesienia wskazywały, że za wycieńczenie organizmu odpowiedzialna była surowa dieta, jakiej poddawała się dziewczyna. Miała ona żywić się wyłącznie sokami z warzyw. Okazuje się jednak, że prawdziwe były pierwsze przypuszczenia - Geldof przedawkowała narkotyki.

Według źródła z ekipy dochodzeniowej, Peaches przedawkowała heroinę - podaje brytyjski portal Thetimes.co.uk. Doniesienia nie są jednak oficjalne, ponieważ policjanci zajmujący się sprawą stanowczo odmawiają konkretnej odpowiedzi. Nie potwierdzają, ale też nie zaprzeczają. Źródło jest jednak na tyle wiarygodne, że informacje, jakie podało obiegły niemal natychmiast media na całym świecie.

Peaches Geldof zmarła w takich samych okolicznościach jak jej matka Paula Gates, która w 2000 roku również przedawkowała heroinę. Jej córka miała ponoć na tym punkcie obsesję i nigdy nie zdołała się z tym pogodzić. Na kilka godzin przed śmiercią Peaches Geldos umieściła na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Geldof osierociła dwoje dzieci.

Peaches Geldof i Paula YatesScreen z Instagram.com/peachesgeldof

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
Znamy przyczynę śmierci Peaches Geldof. Media dotarły do oficjalnego raportu policji
Zaloguj się
 • boo.boo

  Oceniono 45 razy 45

  "Paula Gates", "Peaches Geldos".
  Wy chlacie czy ćpacie w tej redakcji ?
  Nie nauczyli was gimbazo, że przed opublikowaniem tekstu należy go najpierw przeczytać......

 • boo.boo

  Oceniono 26 razy 26

  "Paula Gates", "Peaches Geldos"
  Wy chlacie czy ćpacie w tej redakcji ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX