Lindsay Lohan: Poroniłam. Przerwała zdjęcia do programu dla stacji Oprah Winfrey

Linsay Lohan straciła dziecko. Poruszajce wyznanie.
Lindsay Lohan: Poroniłam Linsay Lohan straciła dziecko. Poruszajce wyznanie. Lindsay Lohan przerwała zdjęcia do programu dla stacji Oprah Winfrey, ponieważ poroniła. "Nikt tego nie wiedział, ale poroniłam" - wyznała z oczami pełnymi łez Lindsay Lohan w ostatnim odcinku jej programu w The Oprah Winfrey Network. W Niedzielę Wielkanocną OWN wyemitowało finałowy odcinek serialu dokumentalnego "The Lindsay". Kamera towarzyszyła upadłej celebrytce w jej podróży po zdrowie od momentu, gdy zakończyła ostatni odwyk latem zeszłego roku. W trakcie realizacji programu aktorka niespodziewanie na dwa tygodnie zniknęła. Produkcja nie wiedziała, czym spowodowany był nagły urlop głównej gwiazdy. Lohan wyznała to dopiero teraz. Te dwa tygodnie wolnego, które wzięłam... - mówiła z wyraźnym wzruszeniem. - Nikt tego nie wie, ale wtedy właśnie poroniłam. To długa historia - dodała i łzy popłynęły jej po policzkach. - Wtedy, w programie, gdy mówiłam, że nie chcę wyjść na zdjęcia, to było właśnie dlatego, że po prostu nie byłam w stanie się ruszyć. Wówczas dużo rzeczy działo się w moim życiu. Płakałam wiele razy. Lohan nie zdradziła jednak, kto był ojcem dziecka. Lohan, którą swego czasu uważano za najbardziej obiecującą aktorkę młodego pokolenia, wiele lat temu załamała się i uzależniła od narkotyków i alkoholu. Kolejne próby zerwania z nałogami kończyły się fiaskiem. Młoda gwiazdka popadła w długi i sukcesywnie rujnowała swoją reputację w branży. Do mediów trafiały też doniesienia, że straciła kontrolę nad swoim życiem seksualnym. Kluczową rolę miała odegrać w życiu Lindsay właśnie Oprah Winfrey, która zmotywowała ją do walki o zdrowe życie. 18 sierpnia wyemitowano wywiad, jaki królowa amerykańskiej telewizji przeprowadziła z Lohan. Kolejnym krokiem we współpracy aktorki i Winfrey był program dokumentalny o Lindsay, który wyreżyserowała, nominowana do nagrody Emmy, Amy Rice.

"Nikt tego nie wiedział, ale poroniłam" - wyznała z oczami pełnymi łez Lindsay Lohan w ostatnim odcinku jej programu w The Oprah Winfrey Network (OWN).

W Niedzielę Wielkanocną OWN wyemitowało finałowy odcinek serialu dokumentalnego "The Lindsay". Kamera towarzyszyła upadłej celebrytce w jej podróży po zdrowie od momentu, gdy zakończyła ostatni odwyk latem zeszłego roku. W trakcie realizacji programu, aktorka niespodziewanie na dwa tygodnie zniknęła. Produkcja nie wiedziała, czym spowodowany był nagły urlop głównej gwiazdy. Lohan wyznała to dopiero teraz.

Te dwa tygodnie wolnego, które wzięłam... - mówiła z wyraźnym wzruszeniem. - Nikt tego nie wie, ale wtedy właśnie poroniłam. To długa historia - dodała i łzy popłynęły jej po policzkach. - Wtedy, w programie, gdy mówiłam, że nie chcę wyjść na zdjęcia, to było właśnie dlatego, że po prostu nie byłam w stanie się ruszyć. Wówczas dużo rzeczy działo się w moim życiu. Płakałam wiele razy.

Lohan nie zdradziła jednak, kto był ojcem dziecka.

Lindsay LohanOWN

Lohan, którą swego czasu uważano za najbardziej obiecującą aktorkę młodego pokolenia, wiele lat temu załamała się i uzależniła od narkotyków i alkoholu. Kolejne próby zerwania z nałogami kończyły się fiaskiem. Młoda gwiazdka popadła w długi i sukcesywnie rujnowała swoją reputację w branży. Do mediów trafiały też doniesienia, że straciła kontrolę nad swoim życiem seksualnym. Kluczową rolę miała odegrać w życiu Lindsay właśnie Oprah Winfrey, która zmotywowała ją do walki o zdrowe życie.

Oprah Winfrey i Lindsay LohanScreen z Youtube.com

18 sierpnia wyemitowano wywiad, jaki królowa amerykańskiej telewizji przeprowadziła z Lohan. Kolejnym krokiem we współpracy aktorki i Winfrey był program dokumentalny o Lindsay, który wyreżyserowała, nominowana do nagrody Emmy, Amy Rice.

karo