Amerykański raper ODCIĄŁ SOBIE penisa i wyskoczył przez okno. Przeżył, ale...

Zmagał się z problemami natury psychicznej.
Raper ODCIĄŁ SOBIE penisa... ...a potem skoczył z okna. Przeżył, ale... Amerykański Raper Chris Bearer próbował popełnić samobójstwo. Wyskoczył z okna swojego apartamentu, a chwilę wcześniej odciął sobie genitalia W środę, 16 kwietnia Christ Bearer, raper odkryty przez RZA z kultowego składu Wu-Tang Clan, próbował popełnić samobójstwo. Bearer wyskoczył z okna drugiego piętra apartamentowca w Hollywood. Przed skokiem raper odciął sobie penisa. Jak donosi portal TMZ, lekarze szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles, do którego trafił, odratowali go i starali się przyszyć mu jego męskość. Próby jednak nie powiodły się. Świadkami dramatycznego wydarzenia byli koledzy ze składu Northstar, którzy utrzymują, że raper nie był pod wpływem żadnych substancji odurzających, w tym narkotyków. Twierdzą jednak, że Bearer zmagał się z problemami natury psychicznej. Jego stan jest obecnie stabilny.

Amerykańskie media w szoku! raper z hip-hopowego składu Northstar próbował popełnić samobójstwo. Wyskoczył z okna swojego apartamentu, a chwilę wcześniej odciął sobie genitalia.

W środę, 16 kwietnia Christ Bearer, raper odkryty przez RZA z kultowego składu Wu-Tang Clan, próbował popełnić samobójstwo. Bearer wyskoczył z okna drugiego piętra apartamentowca w Hollywood. Przed skokiem raper odciął sobie penisa. Jak donosi portal TMZ, lekarze szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles, do którego trafił, odratowali go i starali się przyszyć mu jego męskość. Próby jednak nie powiodły się.

Świadkami dramatycznego wydarzenia byli koledzy ze składu Northstar, którzy utrzymują, że raper nie był pod wpływem żadnych substancji odurzających, w tym narkotyków. Twierdzą jednak, że Bearer zmagał się z problemami natury psychicznej.

Jego stan jest obecnie stabilny.

Christ BearerYoutube.com

aga