Patricia Kazadi miała wypadek w Alpach. "Tak się kończy jazda bez kasku. Życie mamy tylko jedno"

Patricia Kazadi miała wypadek w Alpach Krótkie wakacje, które zafundowała sobie Patricia Kazadi, nie zakończyły się pomyślnie Patricia Kazadi miała wypadek podczas jazdy na snowboardzie w Alpach. Artystkę ze zbocza musiał podjąć helikopter. Jak sama przyznała, jechała bez kasku Artystka wybrała się w Alpy pojeździć na snowboardzie, niestety jazda bez kasku okazała się mieć przykre konsekwencje. Kazadi opisała to na Instagramie. "Tak się kończy jazda bez kasku... Dbajcie o zdrówko i swoje bezpieczeństwo... Życie mamy tylko jedno. Carpe diem - nie #yolo. Przyroda jest piękna, ale potrafi być niebezpieczna, takie sytuacje uczą pokory i wdzięczności... Staram się znaleźć coś pozytywnego w każdej lekcji. Zobaczcie jakie śliczne widoczki". Komentarzowi towarzyszy krótki film nagrany z wnętrza helikoptera medycznego, który zabrał Patricię Kazadi ze zbocza. Jak widać na wideo, pomimo powagi sytuacji artystka nie pozostała obojętna na piękno przyrody. Podobnie jak internauci, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Patricia Kazadi miała wypadek w Alpach, gdzie wybrała się na wakacje. Jazda bez kasku skończyła się koniecznością wezwania helikoptera medycznego.

Krótkie wakacje, które zafundowała sobie Patricia Kazadi, nie zakończyły się pomyślnie. Artystka wybrała się w Alpy pojeździć na snowboardzie, niestety jazda bez kasku okazała się mieć przykre konsekwencje. Kazadi opisała to na Instagramie.

Tak się kończy jazda bez kasku... Dbajcie o zdrówko i swoje bezpieczeństwo... Życie mamy tylko jedno. Carpe diem - nie #yolo. Przyroda jest piękna, ale potrafi być niebezpieczna, takie sytuacje uczą pokory i wdzięczności... Staram się znaleźć coś pozytywnego w każdej lekcji. Zobaczcie jakie śliczne widoczki.

Patricia Kazadi Screen z Instagram.com

Komentarzowi towarzyszy krótki film nagrany z wnętrza helikoptera medycznego, który zabrał Patricię Kazadi ze zbocza. Jak widać, pomimo powagi sytuacji artystka nie pozostała obojętna na piękno przyrody. Podobnie jak internauci, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Nagrany przez Patricię Kazadi film zobaczycie TUTAJ.

Patricia Kazadi Screen z Instagram.com

 

alex