Kamilla Baar miała wypadek. W samochodzie był jej 3-letni syn

Aktorka prowadziła auto.
Kamilla Baar miała wypadek Aktorka prowadziła auto. W samochodzie był jej 3-letni syn. Kamilla Baar w środę miała wypadek. Do wypadku doszło na pl. Unii Lubelskiej w Warszawie. Aktorka zderzyła się z innym samochodem. W aucie był jej 3-letni syn. Kamilla Baar w środę miała wypadek - donosi Se.pl. Do wypadku miało dojść na placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Aktorka, która prowadziła volvo, zderzyła się z innym samochodem. W aucie był jej 3-letni syn, Bruno. Jak donosi portal, samochód aktorki ma uszkodzony bok. Jej syn został zaś przewieziony do szpitala. - Doszło do zderzenia dwóch aut. Kierowca mercedesa oraz pasażer volvo zostali zabrani do szpitala - powiedział funkcjonariusz policji w Se.pl. Baar oraz drugiego kierowcę poddano testowi alkomatem na obecność alkoholu we krwi. - Według wstępnych ustaleń kierujący pojazdami byli trzeźwi. Jednak dalsze czynności co do ustalenia okoliczności zdarzenia nadal trwają - dodał policjant. Syn aktorki Bruno jest owocem jej związku z aktorem Wojciechem Błachem.

Kamilla Baar uczestniczyła w wypadku samochodowym. Jej synek został przewieziony do szpitala.

Kamilla Baar w środę miała wypadek, jak donosi Se.pl. Do wypadku miało dojść na placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Aktorka, która prowadziła volvo, zderzyła się z innym samochodem. W aucie był jej 3-letni syn, Bruno. Jak donosi portal, samochód aktorki ma uszkodzony bok. Jej syn został zaś przewieziony do szpitala.

Doszło do zderzenia dwóch aut. Kierowca mercedesa oraz pasażer volvo zostali zabrani do szpitala - powiedział funkcjonariusz policji w Se.pl.

Kamilla Baar, Wojciech Błach WBF

Baar oraz drugiego kierowcę poddano testowi alkomatem na obecność alkoholu we krwi.

Według wstępnych ustaleń kierujący pojazdami byli trzeźwi. Jednak dalsze czynności co do ustalenia okoliczności zdarzenia nadal trwają - dodał policjant.

Syn aktorki Bruno jest owocem jej związku z aktorem Wojciechem Błachem.

Srebrne Jablka Pani, Hotel Intercontinental, 12.02.2014, fot. WBF na zdj. Wojciech Blach Kamila Baar WBF

Vic