Siwiec dostała dwie dziesiątki. Nic dziwnego, w tańcu kipiała seksem. Potem jej mąż...

Natalia Siwiec dała popis.

Pasodoble jest tańcem namiętnym i pełnym emocji. Natalia Siwiec, w parze z Janem Klimentem, która mierzyła się z tym stylem w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami", rozpaliła parkiet.

W piątkowym odcinku tanecznego show uczestnicy sami wybierali piosenki, do których tańczyli. Natalia Siwiec wybrała utwór Pink "Try". Miał on symbolizować trudne momenty w związku z jej mężem, Mariuszem Raduszewskim. Modelka opowiedziała o trudnych chwilach, kiedy to prawie się rozstali, ale udało im się pogodzić. Wówczas wybrali się do znajomych do Las Vegas i tam pobrali się. Natalii udało się odtworzyć na parkiecie te palące emocje i zaowocowało to pozytywnymi ocenami.

Natalia Siwiec i Jan Kliment Kapif

W zeszłym tygodniu byłem smutny, że Iwona dała ci jedynkę. Zdusiła cię na samym początku. Nasunęło mi się wtedy, że taniec to nie zoo, a tancerze to nie małpy i trzeba ich tresować od razu. Olbrzymi postęp zrobiłaś, jestem w szoku. Twoje błędy mnie inspirują! Dam ci dziś swoją pierwszą dziesiątkę - powiedział Malitowski.
Ukłon do Jana za choreografię, ukryłeś co złe, pokazałeś co piękne. Mogłabym ci dać dziesiątkę. Tydzień temu nie włozyłaś żadnych emocji, to zniknęło. Czuję, że będą dobre noty, pasodoble było twoim tańcem - doceniła Pavlovic.
Miała pani coś z byka w spojrzeniu - powiedział Grabowski.

Siwiec dostała aż dwie dziesiątki od jurorów. Prawdziwą nagrodą jednak było dla niej z pewnością pełne zachwytu spojrzenia jej męża. Mariusz Raduszewski po nagraniu nie mógł odkleić się od swojej pięknej żony. Jej seksowny strój z pewnością nie nie ułatwiał mu zadania.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski, Taniec z gwiazdami Kapif

Prócz męża z widowni kibicowała Siwiec też jej siostra Malwina, którą coraz częściej możemy oglądać na salonach. (Zobacz: Natalia Siwiec wyglądała pięknie, ale to nie na niej skupiła się cała uwaga. Wszyscy patrzyli na jej siostrę Malwinę!)

Malwina Siwiec WBF

karo

Więcej o:
Komentarze (11)
Siwiec dostała dwie dziesiątki. Nic dziwnego, w tańcu kipiała seksem. Potem jej mąż...
Zaloguj się
 • marycha1

  Oceniono 38 razy 28

  Oglądałam. Trafiło się ślepej kurze ziarno ... Janek tak ustawił taniec, że Siwiec tylko trochę poskakała, co jej dobrze wychodzi, cały ciężar tańca spoczywał na Janie. W następnym tańcu Natalia będzie znowu skakała jak koza, a Czarna Mamba da jej 2.
  Zauważcie za jaką gwiazdę ona się uważa. Jury ją ocenia, a ta wtrąca, przeszkadza, dopowiada ... Jednym słowem, żałosne babsko.

 • lastone

  Oceniono 33 razy 27

  ble

 • qula

  Oceniono 50 razy 26

  wiesniara daje czadu,zaczaila o co chodzi i dalej samo pojdzie.przeciez dla jury licza sie nie taniec tylko emocje,wyraz ryja i mokre majtki.

 • multitroll

  Oceniono 47 razy 23

  Uparcie pokazuje omszly plesnią,nieoczyszczony ozór.Nie stac ja na porzadna szczoteczke do jamy ustnej?

 • insekt

  Oceniono 36 razy 12

  N.C.
  Lachociąg

 • wars222

  Oceniono 17 razy 11

  Żałosne widowisko. Ile kosztuje zrobienie z jurora kretyna, który zbłaźni się 10 dla zupełnego beztalencia?

 • przegrzmot

  Oceniono 2 razy 0

  Chcialbym uslyszec Wasza definicje kipienia seksem, wyzej wzmiankowanej...???!

  Czy nalezy nasluchiwac bulgotu sluzu z pochwy, bombardowanego;feromonami,hormonami,czy nawet,calkiem niewinnymi uplawami...?!

  A jakiekolwiek niewinne podrygiwania szarych komorek,biora w tym udzial !?...

  - Czy jesli Siwiec,to juz wszystko wyblaklo - blondynskie...?!

 • insekt

  Oceniono 18 razy 0

  Mąż?

  http://www.fakt.pl/sluba-Natalii-Siwiec-to-sciema-Natalia-Siwiec-nie-ma-meza-i-jest-do-wziecia,artykuly,171424,1.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX