Zobaczcie Kate i Williama Z TATUAŻAMI! Genialny projekt amerykańskiego artysty

Wszyscy podziwiają jego prace.

Księżna Kate i książę William z tatuażami, jakich nie powstydziliby się nawet członkowie yakuzy? Taki pomysł mógł powstać tylko w głowie szalonego artysty grafika.

Jest o nim głośno, wszyscy podziwiają jego prace. Cheyenne Randall, artysta z Seattle, przy pomocy Photoshopa pokrył ciała kultowych postaci ogromnymi tatuażami. Grafiki z miejsca wzbudziły zainteresowanie na całym świecie, a jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 15 tysięcy osób. Na profilu stworzył już 2.500 zdjęć.

Cheyenne Randall ma też stronę internetową, na której prezentuje swoje prace - Shoppedtattoos.tumbrl.com. Teraz już nie musimy uruchamiać wyobraźni, Randall pokazał nam, jak wyglądałaby dystyngowana księżna Diana, gdyby zechciała odwiedzić salon tatuażu i czy Marilyn Monroe byłaby równie seksowna.

Cheyenne Randall ma 36 lat i mieszka w Seattle. Skąd pomysł na tak oryginalne prace?

Zacząłem od rysowania tatuaży na zdjęciach niektórych gwiazd w czasopismach i chciałem pójść krok dalej. Nauczyłem się obsługiwać Photoshopa. Sprawdzanie, jak niektóre z kultowych postaci wyglądałyby, gdyby być może żyły w równoległym wszechświecie albo wybrały inną ścieżkę w życiu stało się moją małą obsesją - powiedział w rozmowie z Today.com.

Artysta nie dobiera jednak tatuaży przypadkowo, jak zapewnia, każdy coś znaczy i każdy jest dobrany specjalnie z myślą o konkretnej gwieździe.

Składanie różnych tatuaży w całość i opowiadanie przez nie historii sprawia mi dużo radości - dodał.

ZOBACZ GALERIĘ NIESAMOWITYCH ZDJĘĆ

Jacek Zalewski