Kora chudnie w oczach. Od wakacji straciła...

Nie czuje się dobrze ze swoim wyglądem.

Kora wróciła do pracy jako jurorka "Must be the music". Wokalistka znacznie schudła.

Kora na planie nowego sezonu "Must be the music" zaprezentowała znacznie szczuplejszą sylwetkę. Wcale jednak nie jest zadowolona z figury.

Zawsze była szczupła. Jednak od wakacji straciła aż 7 kilogramów. Jak przyznała się fotoreporterom pozując na ściance podczas półfinału show, nie czuje się dobrze z nowym wyglądem, choć wciąż prezentuje się rewelacyjnie - powiedziała nam osoba z otoczenia.

Kora rozpoczęła jakiś czas temu chemioterapię. Wokalistka zachorowała na raka jajnika. Teraz wraca do zdrowia, choć, jak przyznała, trudno jej nadrobić stracone kilogramy.

Jest już czyściuteńko, wszystko się goi, nie mam jeszcze apetytu, ale i tak jem. To prawda (jestem dzielna). Tylko zaraz po chemii niekoniecznie. To ciężki czas - dodała w wywiadzie w "Pani".

Kora po schudnięciu.Polsat

Dba jednak o swoją dietę i każdy posiłek jest przemyślany. Jak udało nam się dowiedzieć, jest na diecie 5 przemian (Kora jest na specjalnej diecie. "Przygotowywano posiłki według pięciu przemian").

Przygotowywano posiłki według pięciu przemian. Jest to gotowanie oparte na pięciu żywiołach i pięciu smakach dostosowane do indywidualnych cech - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl, menedżerka, Katarzyna Litwin.

Przypomnijmy, że Kora ma 62 lata. Tak prezentowała się jeszcze rok temu.

Kora, kwiecień 2013Kapif

Zobaczcie, jak Kora wyglądała, zanim schudła, a jak wygląda dziś tutaj.

Najnowsza edycja "Must be the music" startuje już w tę niedzielę o 20 w Polsacie.

Vic

Więcej o: