Agnieszka Orzechowska potrzebuje krwi. Pokazała zdjęcia ze szpitala

Z plastrem i opatrunkami.

Modelka miała groźny wypadek - spadła z okna z I piętra. Teraz przebywa w szpitalu, ale do jej dalszego leczenia potrzebna jest krew. Jej znajomi i menedżer apelują, aby każdy, kto tylko może, został dawcą.

Menedżer Agnieszki Orzechowskiej przesłał do naszej redakcji apel o oddawanie krwi.

Drodzy Państwo - Agnieszka leży w szpitalu i wciąż czeka na kolejne operacje, do których wykonania potrzebna jest krew! Dlatego też w swoim oraz Agnieszki imieniu proszę Was, abyście tą krew oddawali. Dawcą może zostać każda osoba pomiędzy 18 - 65 rokiem życia, o wadze co najmniej 50 kilogramów, która nie ma kłopotów zdrowotnych, u której przez okres ostatnich sześciu miesięcy nie wykonano tatuaży, akupunktury oraz przekłuć części ciała. Krwi nie mogą oddać osoby, która przez okres ostatnich dwunastu miesięcy miały wykonywane zabiegi operacyjne oraz które w ostatnim roku leczone były krwią. Jeśli możecie zostać dawcami - udajcie się do najbliższego oddziału RCKiK i zostańcie bohaterami. Każdy z nas może uratować życie! - napisał Krzysztof Sulwiński.

"Polska Angelina Jolie" pokazała na Facebooku zdjęcia ze szpitala. Pomimo bandaży, sporej ilości opatrunków i siniaków, nie traci dobrego humoru.

Agnieszka OrzechowskaFacebook.com/Agnieszka Orzechowska

Jak udało nam się dowiedzieć, do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Orzechowska wypadła z okna na I piętrze. Wiąże się to dużym niebezpieczeństwem - jak na razie może ruszać tylko rękoma, ma uszkodzone nogi i żebra (Orzechowska wypadła z okna: Może ruszać tylko rękoma, ma uszkodzone nogi i żebra). O krew dla niej apelował także jej znajomy (Agnieszka Orzechowska wypadła z okna? "Traci bardzo dużo krwi").

Agnieszka OrzechowskaFacebook.com/Agnieszka Orzechowska

Vic

Więcej o:
Komentarze (25)
Agnieszka Orzechowska potrzebuje krwi. Pokazała zdjęcia ze szpitala
Zaloguj się
 • takama

  Oceniono 81 razy 73

  Jaki to trzeba mieć chory łeb żeby w szpitalu takie fotki robić?! I na cholerę jej te okulary??? Żeby jeszcze twarzowe były. Jakim trzeba być dnem żeby się lansować na wypadku??

 • stanislaw13

  Oceniono 50 razy 42

  Zdjęcia ze szpitala ? chyba jej nic nie jest jak sobie wali focie, przykro mi ale mojego współczucia nie ma !

 • multitroll

  Oceniono 52 razy 36

  Jezeli pustak jej nie odpadł,to nic jej nie będzie.Wyliże się.

 • laska3

  Oceniono 25 razy 19

  Nazywanie jej "polską Andżeliną" jest obrazą pierwowzoru.

 • janieszka84

  Oceniono 14 razy 12

  Czy nawet w szpitalu do zdjęcia musi "dziubka" robić?

 • janinak

  Oceniono 16 razy 10

  Cry me a river

 • melmacinvaders

  Oceniono 10 razy 8

  żal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX