Agnieszka Orzechowska wypadła z okna? "Traci bardzo dużo krwi"

Agnieszka Orzechowska miała wypadek. Przyjaciele apelują o oddanie dla niej krwi.

Agnieszka Orzechowska miała wypadek. Przyjaciele apelują o oddanie dla niej krwi.

Do wypadku doszło podobno kilka dni temu. Agnieszka Orzechowska podobno wypadła z okna na I piętrze. Poinformował o tym Fakt.pl.

Agnieszka Orzechowska miała wypadek na warszawskim Solcu. Polska Angelina Jolie wypadła z pierwszego piętra budynku. Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce podczas spotkania towarzyskiego - czytamy.

Teraz Orzechowska przebywa w szpitalu. Jeden z jej przyjaciół napisał na jej profilu na Facebooku prośbę o oddawania dla niej krwi.

W IMIENIU AGNIESZKI ZWRACAM SIE S PROŚBA DO WAS O ODDAWANIE KRWI NIE MA ZNACZENIA JAKA GRUPA, PONIEWAŻ RZECZYWISTOŚĆ W SZPITALACH WSZYSCY WIEMY JAK WYGLĄDA I WSZYSTKIEGO BRAKUJE. AGNIESZKA TRACI BARDZO DUŻO KRWI W CHWILI OBECNEJ I PODAWANA JEST JEJ NA BIEŻĄCO ,ALE ZAPASY BARDZO SZYBKO SIE KURCZĄ.
KREW MOŻNA ODDAWAĆ W WARSZAWSKIM SZPITALU MSWiA PRZY UL. WOŁOSKIEJ.!!!! OCZYWIŚCIE PRZY ODDAWANIU PODAJEMY IMIE I NAZWISKO AGNIESZKA ORZECHOWSKA.

POMAGAJCIE BO WARTO!!!!
- napisał na jej profilu.

Angie Agnieszka OzrechowskaFacebook.com/Angie Agnieszka Orzechowska

Na profilu Orzechowskiej pojawiły się życzenia powrotu do zdrowia. Wiadomo, że z Orzechowską jest kontakt, bo odpowiada na swoim profilu.

Wariatku ty Mój to już kampania
Jak tylko wyzdrowieje kochani - napisała pod wpisami.

Angie Agneiszka OrzechowskaFacebook.com/Angie Agnieszka Orzechowska

Angie Agnieszka OrzechowskaFacebook.com/Angie Agnieszka Orzechowska

Agnieszka OrzechowskaKapif

 

 

Vic