Woody Allen odpowiada na zarzuty adoptowanej córki: To haniebne i nieprawdziwe

Reżyser odpowiedział na zarzuty adoptowanej córki.
To haniebne i nieprawdziwe Woody Allen odpowiada na zarzuty adoptowanej córki. Woody Allen odpowiada na zarzuty adoptowanej córki: To haniebne i nieprawdziwe. Dylan Farrow napisała w niedzielę list otwarty do "New York Timesa", w którym oskarżyła Woody'ego Allena o to, że molestował ją, odkąd miała 7 lat. Teraz reżyser odpowiedział na te oskarżenia: Pan Allen przeczytał artykuł i uważa, że jest nieprawdziwy i haniebny. Niedługo na niego odpowie - wyjaśnia rzecznik reżysera, czytamy w Tmz.com. Przypomnijmy, że Dylan Farrow wyznała, że reżyser zaprowadził ja na strych i molestował, a jej uwagę miała odwrócić zabawa kolejką elektryczną. Adoptowana córka Allena twierdzi, że dopiero teraz opowiedziała o tych traumatycznych przeżyciach, bo otrzymała ogromne wsparcie od rodziny i chce ochronić kolejne ofiary.

Dylan Farrow napisała w niedzielę list otwarty do "New York Timesa", w którym oskarżyła Woody'ego Allena o to, że molestował ją, odkąd miała 7 lat Zobacz: Woody Allen wykorzystywał mnie seksualnie". Szokujący list jego przybranej córki). Teraz reżyser odpowiedział na te oskarżenia:

Pan Allen przeczytał artykuł i uważa, że jest nieprawdziwy i haniebny. Niedługo na niego odpowie - wyjaśnia rzecznik reżysera, czytamy w Tmz.com.

 FILE - This Aug. 27, 2013 file photo shows director and actor Woody Allen at the French premiere of AP/Christophe Ena

Przypomnijmy, że Dylan Farrow wyznała, że reżyser zaprowadził ja na strych i molestował, a jej uwagę miała odwrócić zabawa kolejką elektryczną. Adoptowana córka Allena twierdzi, że dopiero teraz opowiedziała o tych traumatycznych przeżyciach, bo otrzymała ogromne wsparcie od rodziny i chce ochronić kolejne ofiary.

Dylan Farrow, Woody AllenFot. kristof.blogs.nytimes.com/ AP

Vic