Przy ciele Philipa Seymoura Hoffmana znaleziono koperty z heroiną. Miały symbole handlarzy narkotyków

Co wiemy?
Nowe informacje ws. śmierci Hoffmana Przy ciele Philipa Seymour Hoffmana znaleziono koperty z heroiną. Miały symbole handlarzy narkotyków Jak informuje portal Tmz.com obok ciała zmarłego Philipa Seymoura Hoffmana znaleziono 10 kopert. Dwie z nich wypełnione były heroiną. Jak informuje portal Tmz.com obok ciała zmarłego Philipa Seymoura Hoffmana znaleziono 10 kopert. Dwie z nich wypełnione były heroiną. Philip Seymour Hoffman został w sobotę, 1 lutego znaleziony martwy w nowojorskim apartamencie. Aktor prawdopodobnie przedawkował heroinę. Jak podaje Tmz.com Hoffman został znaleziony w łazience, miał na sobie same bokserki i wbitą igłę w lewą rękę. Dodatkowo znaleziono obok niego koperty z narkotykiem. Policja znalazła 10 kopert, w tym dwie z heroiną. Reszta była prawdopodobnie pusta. Na jednej z kopert widniał napis "Ace of Spades", a na innej symbol asa kier. Takie oznaczenia reprezentują często handlarzy heroiną - czytamy na portalu. Podobno aktor miał w sobotę o godz. 21:00 odebrać swoje dzieci, ale się nie zjawił. To zaniepokoiło jego kolegę, który pojechał do niego w niedzielę rano. Philip Seymour Hoffman od lat walczył z uzależnieniem od narkotyków. W maju 2013 roku wrócił z odwyku, na który zgłosił się z własnej woli. Był bardzo blisko powrotu do zażywania heroiny. Był wtedy na krawędzi. Poszedł na odwyk, bo chciał zapobiec ponownemu zażywaniu narkotyków - dowiedział się Tmz.com. Na dzisiaj zaplanowana jest autopsja aktora. Hoffman przez 15 lat żył w nieformalnym związku z projektantką kostiumów, Mimi O'Donnell. Doczekali się trojga dzieci: 10-letniego syna Coopera Alexandra, 7-letnią córkę Tallulah i 5-letnią córkę Willę.

Jak informuje portal Tmz.com, obok ciała zmarłego Philipa Seymoura Hoffmana znaleziono 10 kopert. Dwie z nich wypełnione były heroiną.

Philip Seymour Hoffman został w niedzielę, 2 lutego znaleziony martwy w swoim nowojorskim apartamencie. Aktor prawdopodobnie przedawkował heroinę. Jak podaje Tmz.com Hoffman został znaleziony w łazience, miał na sobie same bokserki i wbitą w lewą rękę igłę. Obok niego znaleziono koperty z narkotykiem.

Policja znalazła 10 kopert, w tym dwie z heroiną. Reszta była prawdopodobnie pusta. Na jednej z kopert widniał napis "Ace of Spades", a na innej symbol asa kier. Takie oznaczenia reprezentują często handlarzy heroiną - czytamy na portalu.

Podobno aktor miał w sobotę o godz. 21:00 odebrać swoje dzieci, ale się nie zjawił. To zaniepokoiło jego kolegę, który pojechał do niego w niedzielę rano.

Jeden z jego przyjaciół przyjechał do niego sprawdzić, co się dzieje i znalazł go w apartamencie.

Philip Seymour Hoffman od lat walczył z uzależnieniem od narkotyków. (Zobacz: Philip Seymour Hoffman w 2006 roku: Brałem wszystko, co wpadło mi w ręce. Podobało mi się).

W maju 2013 roku wrócił z odwyku, na który zgłosił się z własnej woli.

Był bardzo blisko powrotu do zażywania heroiny. Był wtedy na krawędzi. Poszedł na odwyk, bo chciał zapobiec ponownemu zażywaniu narkotyków - dowiedział się Tmz.com.

Na dzisiaj zaplanowana jest sekcja zwłok aktora.

Hoffman przez 15 lat żył w nieformalnym związku z projektantką kostiumów, Mimi O'Donnell. Doczekali się trojga dzieci: 10-letniego syna Coopera Alexandra, 7-letnią córkę Tallulah i 5-letnią córkę Willę. (Zobacz: Rodzina Philipa Seymoura Hoffmana wydała oficjalne oświadczenie. Aktor osierocił troje dzieci).

Philip Seymour Hoffman, Mimi O'Donnell, dzieci SPLASH NEWS/EAST NEWS/ Splash News

majk

Więcej o:
Komentarze (3)
Przy ciele Philipa Seymoura Hoffmana znaleziono koperty z heroiną. Miały symbole handlarzy narkotyków
Zaloguj się
 • jagss

  Oceniono 18 razy 16

  troje dzieci to wystarczający powód do zerwania z nałogiem

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 3

  zaćpał sie dziadzia...dzieciakow tylko szkoda.

 • ladyzgaga

  Oceniono 13 razy -3

  Naćpał się, jak Jackson, Emmy i Whitney

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX