Rzeczywiście ma luksusowy apartament? Jurek Owsiak pokazał, jak mieszka!

Szef WOŚP pokazał swoje mieszkanie, które według oskarżeń miało być "kupionym za gotówkę 115-metrowym ekskluzywnym apartamentem".

Wyprzedzamy zaproszenie od MTV i pokazujemy Wam mieszkanie Jurka Owsiaka - taka informacja oraz film dokumentujący wizytę w domu szefa WOŚP pojawiły się na jego vlogu. Czy rzeczywiście mieszkanie jest "ekskluzywnym apartamentem"?

Moje mieszkanie, któremu w warunkach warszawskich daleko do luksusowego apartamentu, nie zostało kupione za gotówkę. Wziąłem za nie w ubiegłym roku kredyt na 10 lat, po sprzedaży poprzedniego mieszkania - napisał w swoim oświadczeniu Owsiak.

Jurek OwsiakKapif

ZOBACZ MIESZKANIE OWSIAKA

To nie jest - jego zdaniem - zbyt wielki sukces, zważywszy, że przez 30 lat był producentem telewizyjnym i muzycznym, wykładowcą i pisał książki. Nieduże mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu wypełnione jest książkami i obrazami młodych polskich artystów. Wszystkie pochodzą z aukcji WOŚP.

Licytacje zaczynały się od 500 złotych. To nie jest wygórowana cena jak za sztukę - mówi Owsiak.

Oświadczenie Owsiaka i opublikowany film to odpowiedź na zarzuty "Gazety Polskiej Codziennie". Według jej doniesień, szef WOŚP-u mieszka w kupionym za gotówkę 115-metrowym ekskluzywnym apartamencie na osiedlu na warszawskim Ursynowie.

8.03.2011 ZABRZE , OD LEWEJ : PREZYDENT ZABRZA MALGORZATA  MANKA  - SZULIK , WOSP JUREK OWSIAK , PREZYDENT CHORZOWA ANDRZEJ KOTALA PODCZAS PRZEKAZYWANIA PAMIATEK  Z 19 FINALU WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY W CZASIE OGLOSZENIA WYNIKOW ZBIORKI W ZABYTKOWEJ KOPALNI GUIDO . FOT . DAWID CHALIMONIUK /  AGENCJA GAZETA   SLOWA KLUCZOWE: WOSP WIELKA ORKIESTRA SWIATECZNEJ POMOCY OWSIAK SIEMA GUIDO /FR/Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta

aga