"Fakt": U Kory zdiagnozowano raka. Gwiazda przeszła operację usunięcia jajnika

Nowe doniesienie o stanie zdrowia piosenkarki.
"Fakt": U Kory zdiagnozowano raka Gwiazda przeszła operację usunięcia jajnika "Fakt": U Kory zdiagnozowano raka. Gwiazda przeszła operację usunięcia jajnika. Choć piosenkarkę czeka jeszcze długie leczenie, to prognozy są dobre W mediach co rusz pojawiają się ostatnio nowe informacje na temat stanu zdrowia Kory. Wokalistka ze względów zdrowotnych odwołała koncerty, zrezygnowała także z udziału w kolejnym sezonie muzycznego talent show "Must Be The Music". Jak dowiedział się "Fakt" powód był bardzo poważny. Gazeta donosi, że u Kory zdiagnozowano raka jajnika. "Była wokalistka legendarnej grupy Maanam odwiedziła oddział onkologiczny w jednym z warszawskich szpitali. Pracownik tej placówki twierdzi, że jakiś czas temu u artystki został zdiagnozowany rak jajnika, który jej usunięto. Choć piosenkarkę czeka jeszcze długie leczenie, to prognozy są dobre, a ona sama wraca już do pracy" - podaje Fakt.pl. Tabloid podaje również, że lekarze usunęli Korze zaatakowany przez rak jajnik. Artystka czuje się ponoć już na tyle dobrze, że ma zamiar wrócić jednak do pracy. Będzie więc w kolejnej edycji "MBTM"? - Osobiście rozmawiałam z nią i czuje się już lepiej. Pełna chęci i zapału czeka na wiosenną edycję, w której ją zobaczymy - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Nina Terentiew.

W mediach co rusz pojawiają się ostatnio nowe informacje na temat stanu zdrowia Kory. Wokalistka ze względów zdrowotnych odwołała koncerty, zrezygnowała także z udziału w kolejnym sezonie muzycznego talent show "Must Be The Music". Jak dowiedział się "Fakt" powód był bardzo poważny. Gazeta donosi, że u Kory zdiagnozowano raka jajnika.

Była wokalistka legendarnej grupy Maanam odwiedziła oddział onkologiczny w jednym z warszawskich szpitali. Pracownik tej placówki twierdzi, że jakiś czas temu u artystki został zdiagnozowany rak jajnika, który jej usunięto. Choć piosenkarkę czeka jeszcze długie leczenie, to prognozy są dobre, a ona sama wraca już do pracy - podaje Fakt.pl.

KoraWBF

Tabloid podaje również, że lekarze usunęli Korze zaatakowany przez rak jajnik. Artystka czuje się ponoć już na tyle dobrze, że ma zamiar wrócić jednak do pracy. Będzie więc w kolejnej edycji "MBTM"?

Osobiście rozmawiałam z nią i czuje się już lepiej. Pełna chęci i zapału czeka na wiosenną edycję, w której ją zobaczymy - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Nina Terentiew.

To świetna wiadomość! Tymczasem świeżo upieczeni państwo Sipowicz planują krótką podróż poślubną (Zobacz: Kora nie ucieka z kraju z powodu choroby? Jedzie w PODRÓŻ POŚLUBNĄ! Wybrała nietypowe miejsce).

Kora i Kamil SipowiczKapif

aga