Zaginiona 17-latka, która nie wróciła do domu po sylwestrze, została już odnaleziona

1 stycznia w Złotoryi zaginęła Paulina B. Policja szukała nastolatki.

Do zagadkowego zaginięcia doszło 1 stycznia w Złotoryi. 17-letnia Paulina B. nie wróciła z imprezy sylwestrowej, mimo że znajomi odprowadzili ją pod sam dom. 17-latka już się odnalazła:

Paulina znalazła się, ale jest w złym stanie psychicznym - powiedział ojciec dziewczyny w rozmowie z Wroclaw.gazeta.pl.

Ta wiadomość została potwierdzona przez policję w Złotoryi. Nie wiadomo, co się stało, ale nastolatka nie czuła się dobrze.

Dzisiaj do domu przyszedł nieznany chłopak, który dał klucze i adres domu w Złotoryi, w którym córka miała się znajdować. Pojechaliśmy na miejsce i rzeczywiście znaleźliśmy tam córkę. Siedziała skulona z włosami na twarzy, kontakt z nią był utrudniony - mówiła mama dziewczyny.

Paulina B.Screen z Blog

17 letnia Paulina B. bawiła się na sylwestrze razem ze swoimi znajomymi w jednym z klubów Złotoryi. Ostatni raz 17-latka była widziana ok 10:30 w pobliżu swojego domu.

Potem ci znajomi odprowadzili ją pod dom, ale jak się okazuje, do domu nie wróciła - mówi Wojciech Bogusławski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zotoryi w rozmowie z Mmwroclaw.pl.

Możliwe jest, że nastolatka była widziana ok godz. 15, ale te informacje nie zostały potwierdzone. Policja sprawdzała monitoring. W poszukiwania dziewczyny zaangażowała się zarówno policja z prewencji, jak i z pionu kryminalnego. Policja przyznawała, że sprawa była wyjątkowa.

Zaginiecie jest dość zagadkowe, w biały dzień, w centrum miasta, w okolicach miejsca zamieszkania, ślad, kontakt z 17-latką się urywa - powiedział rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski w rozmowie z Wiadomosci.gazeta.pl.

Jak wyjaśnia rzecznik, niczego nie można było wykluczyć. Paulina ma około 165 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie ciemne kręcone włosy, tego dnia upięte w kok. Była ubrana w zimową kurtkę khaki, żółtą sukienkę w czarne wzory i czarne baleriny.

Każdy, kto miał jakiekolwiek informacje o miejscu jej przebywania, był proszony o kontakt z policją. Telefon do dyżurnego KPP Złotoryja: 76 819 22 00 lub do najbliższej jednostki policji - 997.

 

Paulina B.Screen z Blog

 

Vic

Więcej o:
Komentarze (13)
Zaginiona 17-latka, która nie wróciła do domu po sylwestrze, została już odnaleziona
Zaloguj się
 • dziwne

  Oceniono 94 razy 94

  Dziwne, że jak jej szukali to nie była zapikselowana a teraz nagle wszędzie jest.

 • onawawawa

  Oceniono 55 razy 31

  HAHAHA NO CO POPIŁA POĆPAŁA JAK TO W SYLWESTRA ZAMELINOWAŁA I TERAZ WYSTRASZONA SCHODZI Z NIEJ WSZYSTO TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA..

 • frywolna

  Oceniono 32 razy 26

  Naćpali ją i tyle, w łeb bym dała i po sprawie.

 • no19n

  Oceniono 34 razy 22

  Dziwna sprawa,ale dzięki temu zrobiło się o niej głośno-może o to chodziło?

 • lena8

  Oceniono 21 razy 9

  Ale macie refleks! Wasi koledzy z Gazety właśnie poinformowali, że się odnalazła, a wy dopiero wrzucanie artykuł o zaginięciu.

 • kate85

  Oceniono 14 razy 8

  Dziwnie profesjonalne te zdjecia..czyzby promocja jej bloga?

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 5

  wytrzeźwiała smarkula i przyszła.

 • lenore

  Oceniono 9 razy 5

  I co - nie zabrano jej na policje,zeby sprawdzic,czy ktos jej nie sypnal czegos ddo drinka i nie wykorzystal ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX