Kora wyjeżdża z Polski z powodu choroby: Nie chce nikogo martwić swoim stanem, potrzebuje spokoju

Znajoma gwiazdy zdradziła, co planuje Kora.

Najpierw Kora zrezygnowała z występu na sylwestrze Polsatu we Wrocławiu, później poinformowała że nie zasiądzie w jury kolejnej edycji "Must be the music" (Zobacz: Kora nie wystąpi w 7. edycji "Must be the music". Menadżerka: Zdrowie jest najważniejsze).

Kora nie czuje się teraz najlepiej i uważa, że nie wygląda za dobrze. A że nie chce nikogo martwić swoim stanem, to zamierza wyjechać na jakiś czas gdzieś, gdzie będzie mogła grzać kości, nie narażając się na wzrok gapiów. Ona potrzebuje spokoju, bo jak każda chora osoba wystarczająco już martwi się o swoje zdrowie, a tutaj dochodzi jeszcze zainteresowanie innych jej osobą - powiedziała znajoma gwiazdy w rozmowie z Fakt.pl.

KoraWBF

Potwierdza to słowa menadżerki Kory, Katarzyny Litwin, która powiedziała nam:

Z uwagi na stan zdrowia i zalecenia lekarzy Kora powinna odpoczywać. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie Kory więc przez najbliższych kilka miesięcy nie będzie koncertować ani wykonywać innych czynności zawodowych wymagających większego wysiłku fizycznego.

Fani wspierają gwiazdę na Facebooku życząc jej zdrowia i siły. Jest przy niej także mąż (Zobacz: Kora wzięła ślub! Zmieniła też nazwisko).

Kora i Kamil SipowiczKapif

 

aga