Dramatyczny apel męża gwiazdy greckiego black metalu: Walczy o każdą minutę, módlcie się

Smutna wiadomość.

Maria Kolokouri, znana jako Tristessa, wokalistka greckiej grupy black metalowej Astarte, jest chora na białaczkę. Informację tę podał mąż artystki Nicolas Maiis, na oficjalnym Facebooku.

Niestety los jest ciężki, a w naszym przypadku życie stało się jeszcze trudniejsze. nasza ukochana Maria jest w stanie krytycznym. Walczy o każdą minutę życia z białaczką. My, jej rodzina jesteśmy teraz z nią, staramy się dodać się jej siły - czytamy na Facebooku grupy. - Ci, którzy znają Marię, wiedzą jak dzielną i wyjątkową pod każdym względem jest osobą. Jako matka zawsze była po stronie swoje syna, a także zawsze była wsparciem także i dla mnie. Teraz nadszedł czas, kiedy to my musimy stanąć po jej stronie i dodać jej pozytywnej energii i modlić się do jakiegokolwiek boga, niezależnie czy w niego wierzycie, czy nie. Z całego serca pragniemy, aby Maria poczuła ciepło i odwagę płynącą z Waszych serc i aby sama odzyskała nadzieję, której tak potrzebuje. Lekarze mówią, że potrzebny jest cud. Sam nie wiem, od kogo ma on nadejść, jednak proszę Was o modlitwę za nią, ona potrzebuje nadziei płynącej z Waszych serc. Ja jej potrzebuję. Nasz syn jej potrzebuje.

Zespół Astarte powstał we wrześniu 1995 roku pod nazwą Lloth w Eleusis, miejscowości na przedmieściach Aten. W 1997 roku krótko po wydaniu pierwszego dema, grupa zmieniła nazwę na Astarte, pochodzącą od imienia fenickiej i kananejskiej bogini miłości, płodności i wojny. Debiutancki album, "Doomed Dark Years", wyszedł 1. stycznia 1998 roku. Łącznie zespół może się pochwalić 5-płytowym dorobkiem. Ostatni krążek ukazał się w 2007 roku.

karo