Nie żyje słynna pogodynka. W wieku 50 lat odeszła Lucyna Grobicka

Lucyna Grobicka nie żyje.

Po ciężkiej walce z chorobą, zmarła Lucyna Grobicka, poinformował magazyn "Rewia". Słynna pogodynka, nazywana przez widzów i kolegów "Mgiełką", związana była z TVP od 1985 roku. Wtedy to jako studentka wygrała casting na stanowisko prezentera pogody.

Lucyna GrobickaEAST NEWS/KAROL MALCUZYNSKI

Dzięki promiennemu uśmiechowi i profesjonalizmowi szybko zaskarbiła sobie serca widzów. Jako pogodynka pracowała do 2002 roku, potem zerwała wszelkie kontakty z mediami. Pod koniec życia zatrudniona była w dziale handlowym Ambasady Brazylii w Polsce.

Grobicka odeszła 6. grudnia, jednak informacja o jej śmierci została przekazana do publicznej wiadomości dopiero teraz, co według Fakt.pl wiąże się z niechęcią prezenterki do mediów.

karo

Więcej o:
Komentarze (9)
Nie żyje słynna pogodynka. W wieku 50 lat odeszła Lucyna Grobicka
Zaloguj się
 • ehtarr

  Oceniono 269 razy 253

  To kolejna smutna wiadomość po śmierci Andrzeja Turskiego :( Odchodzą ostatni ludzie mediów biegle władający językiem polskim :( Jesteśmy teraz zdani na pokolenie tabloidowych "dżeków", "żurawików", "sidorowiczów", "ociepów" i "hawranków", którzy mają poważne problemy z tą, wydawać by się mogło, podstawową umiejętnością cechującą zawód dziennikarza :(

 • balajanek

  Oceniono 112 razy 106

  Kochałem się w niej. Platonicznie.
  Uważałem,że jej prognozy się sprawdzają.
  Niech Ci tam zawsze świeci słońce.

 • fatsamu

  Oceniono 55 razy 45

  Intensywnie o Niej myślałam na początku grudnia. Nie miałam pojęcia, co się dzieje. Lucynko, RIP. E. z Poz.

 • griswold79

  Oceniono 18 razy 6

  News spóźniony. Inne portale pisały o niej kilka dni teu. Ale cóż. Może nie było miejsca, bo jednak pseudoceebrytki mają dla was priorytet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX