Karol Strasburger do ostatnich chwil czuwał przy łóżku chorej żony

Karol Strasburger był w szpitalu przy żonie.
Strasburger do końca czuwał przy żonie Karol Strasburger był w szpitalu przy żonie Karol Strasburger czuwał przy łóżku zmarłej żony do końca. Nie trafił nadziei, że wygra z chorobą - czytamy w "Rewii" Żona Karola Strasburgera, Irena, zmarła w nocy z 9 na 10 grudnia. Jej odejście wywołało szok, bo niewiele osób wiedziało o jej chorobie. Irena Strasburger chorowała od dwóch lat na raka szpiku kostnego, jednak nie chciała martwić swoich znajomych. Osobą, która była przy niej do ostatnich dni, był jej mąż: - Do końca miał nadzieję, że jego żonie uda się wygrać ze śmiercią. Przy jej szpitalnym łóżku spędzał dnie i noce. Nawet przez chwilę nie dopuszczał myśli, że mogłaby odejść. Dla niego zawsze była młoda i piękna, po prostu była jego żoną - czytamy w "Rewii". Państwo Strasburgerowie uchodzili za wyjątkowo dopasowaną parę: - Bliska rodzina i siostrzeniec, którego traktuje jak syna, pani Ireny mu nie zastąpią - czytamy w "Rewii". Irena i Karol Strasburger lubili aktywnie spędzać czas - zimą jeździli na narty, a latem zjeżdżali świat camperem. Przyjaciele i najbliżsi pożegnali żonę Karola Strasburgera w trakcie mszy żałobnej odprawionej w jej intencji 14 grudnia.

Żona Karola Strasburgera, Irena, zmarła w nocy z 9 na 10 grudnia. Jej odejście wywołało szok, bo niewiele osób wiedziało o jej chorobie. Irena Strasburger chorowała od dwóch lat na raka szpiku kostnego, jednak nie chciała martwić swoich znajomych (Irena Strasburger ukrywała chorobę przed bliskimi: Nie chciała nikogo martwić).

Osobą, która była przy niej do ostatnich dni, był jej mąż:

Do końca miał nadzieję, że jego żonie uda się wygrać ze śmiercią. Przy jej szpitalnym łóżku spędzał dnie i noce. Nawet przez chwilę nie dopuszczał myśli, że mogłaby odejść. Dla niego zawsze była młoda i piękna, po prostu była jego żoną - czytamy w "Rewii".

Karol i Irena StrasburgerKapif

Państwo Strasburgerowie uchodzili za wyjątkowo dopasowaną parę:

Bliska rodzina i siostrzeniec, którego traktuje jak syna, pani Ireny mu nie zastąpią - czytamy w "Rewii".

Irena i Karol Strasburger lubili aktywnie spędzać czas - zimą jeździli na narty, a latem zjeżdżali świat camperem (Była z synem premiera, skończyła 2 kierunki studiów, uwielbiała kempingi. Historia Ireny Strasbuger). Przyjaciela i najbliżsi pożegnali żonę Karola Strasburgera w trakcie mszy żałobnej odprawionej w jej intencji 14 grudnia (Rodzina i przyjaciele pożegnali żonę Karola Strasburgera).

Irena i Karol StrasburgerKapif

Vic