Łukasz Czarnecki chwali się córką na Facebooku. "Lepiej niech się do mnie nie upodabnia"

Francine ma już 2,5 roku.

Łukasz Czarnecki często publikuje zdjęcia najbliższych na Facebooku. Ostatnio pochwalił się zdjęciem, na którym pozuje z 2,5 letnią córeczką.

Lepiej niech za bardzo się do mnie nie upodabnia. Chyba bym nie chciał żeby została NRDowską sprinterka:D Niech weźmie co najlepsze po rodzicach i będzie super... Zresztą jaka by nie była to i tak będę ją kochać najmocniej na świecie:)) - pisał tancerz na swoim profilu na portalu społecznościowym.

Łukasz CzarneckiScreen z Facebook.com/ŁukaszCzarnecki

Francine jest owocem związku tancerza z Francys Barrazą Sudnicką. Para jest ze sobą od pięciu lat. Między Czarneckim a Sudnicką jest 5 lat różnicy. Wielokrotna miss w tym roku skończyła 34 lata, tancerz - 29 lat.

Stworzyliśmy świetny związek i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Gdy w zeszłym roku przyjechałam do Polski, ojczyzny mojej mamy, nie wiedziałam, czy będę chciała zostać tu na dłużej. Bo Wenezuela jest bardzo piękna. Ale teraz jestem zupełnie pewna, że chcę mieszkać w Warszawie. Postanowiłam zostać w Polsce dla Łukasza - zdradziła "Twojemu Imperium" modelka.

Francys Barraza Sudnicka, Łukasz CzarneckiKAPiF

psz

Więcej o: