Jared Leto skomentował reakcję publiczności na minutę ciszy: Może ludzie nie słyszeli

Jared Leto skomentował zachowanie widzów.
Leto bez skutku prosił o minutę ciszy Lider 30 Second to Mars nie przekonał publiczności MTV EMA do uczczenia ofiar tajfunu na Filipinach Jared Leto zaapelował do publiczności podczas MTV EMA o uczczenie minutą ciszy ofiar tajfunu na Filipinach. Mimo prośby, z sali ciągle dochodziły krzyki Na niedzielnej gali rozdania statuetek MTV EMA 2013 Jared Leto, aktor i wokalista grupy 30 Seconds to Mars, wręczał nagrodę dla najlepszego artysty międzynarodowego. Nim odczytał werdykt, poprosił o minutę ciszy w hołdzie dla ofiar tajfunu na Filipinach. Publiczność nie uszanowała jednak jego apelu. W sali ciągle dało się słyszeć krzyki. Gdy artysta zszedł ze sceny i przeszedł do media roomu, poprosiliśmy go o komentarz do całej sytuacji. - Wydaje mi się, że to kwestia nagłośnienia, może ludzie nie słyszeli dobrze, co mówię. W sali było poza tym też mnóstwo ludzi z innych krajów, którzy mogli przecież nie rozumieć języka - odpowiedział Leto. Według informacji miejscowej policji co najmniej 10 tys. osób zginęło w prowincji Leyte, w środkowym rejonie Filipin, w wyniku ataku tajfunu "Haiyan", podała w niedzielę Gazeta.pl. - Ludzie stają się agresywni. Dochodzi do okradania ośrodków przemysłowych, centrów handlowych. Szukają jedzenia - cytuje słowa nauczyciela Andrew Pomeda, świadka wydarzeń Gazeta.pl. - Martwię się, że w ciągu tygodnia zaczną zabijać z głodu.

Na niedzielnej gali rozdania statuetek MTV EMA 2013 Jared Leto wokalista grupy 30 Seconds to Mars wręczał nagrodę dla najlepszego artysty międzynarodowego. Nim odczytał werdykt poprosił o minutę ciszy w hołdzie dla ofiar tajfunu na Filipinach. Publiczność nie uszanowała jednak jego apelu. W sali ciągle dało się słyszeć krzyki. Gdy artysta zszedł ze sceny i przeszedł do media roomu poprosiliśmy go o komentarz do całej sytuacji.

Wydaje mi się, że to kwestia nagłośnienia, może ludzie nie słyszeli dobrze, co mówię. W sali było poza tym też mnóstwo ludzi z innych krajów, którzy mogli przecież nie rozumieć języka - odpowiedział Leto.

Jared LetoREUTERS/ALESSANDRO BIANCHI

Według informacji miejscowej policji co najmniej 10 tys. osób zginęło w prowincji Leyte, w środkowym rejonie Filipin, w wyniku ataku tajfunu "Haiyan", podała w niedzielę Gazeta.pl.

Ludzie stają się agresywni. Dochodzi do okradania ośrodków przemysłowych, centrów handlowych. Szukają jedzenia - cytuje słowa nauczyciela Andrew Pomeda, świadka wydarzeń Gazeta.pl. - Martwię się, że w ciągu tygodnia zaczną zabijać z głodu.

People stand among debris and ruins of houses destroyed after Super Typhoon Haiyan battered Tacloban city in central Philippines November 10, 2013. Haiyan, one of the most powerful storms ever recorded killed at least 10,000 people in the central Philippines province of Leyte, a senior police official said on Sunday, with coastal towns and the regional capital devastated by huge waves. Super typhoon Haiyan destroyed about 70 to 80 percent of the area in its path as it tore through the province on Friday, said chief superintendent Elmer Soria, a regional police director.   REUTERS/Erik De Castro (PHILIPPINES - Tags: DISASTER ENVIRONMENT TPX IMAGES OF THE DAY) SLOWA KLUCZOWE: :rel:d:bm:GF2E9BA0DA301Fot. ERIK DE CASTRO REUTERS

karo