Chris Brown aresztowany za pobicie!

Znowu sięgnął po przemoc.

Znany z krewkiego charakteru wokalista Chris Brown znowu ma kłopoty.

Chris Brown został aresztowany w Waszyngtonie po tym, jak rzekomo zaatakował człowieka przed hotelem - poinformował portal Tmz.com.

Według portalu Brown przed hotelem "W" wdał się w kłótnię z mężczyzną i uderzył go w twarz. Według informatorów portalu, obaj panowie nie znali się wcześniej, a Brown podczas zajścia podobno nie znajdował się pod wpływem środków odurzających. Incydent wydarzył się o 4.30 rano. Wokaliście towarzyszył ochroniarz i on również został aresztowany. Tmz.com informuje, że bójka rozpoczęła się, gdy 2 kobiety chciały sobie zrobić zdjęcie z gwiazdorem. Wtedy miało podejść do nich 2 mężczyzn, co z kolei nie spodobało się Brownowi, który wdał się z nimi w bójkę, nazywając gów***nymi pedałami. Portalowi udało się dotrzeć do poszkodowanego mężczyzny.

Powiedział, że Chris złamał mu nos i być może rano będzie potrzebna operacja - czytamy na stronie portalu. - Nie rozumie, dlaczego zachował się tak homofobicznie. Twierdzi też, że przyjąłby przeprosiny ze sceny, ale teraz absolutnie się będzie domagać oskarżenia.

Z kolei portal Buzzfed.com poinformował, że Chris Brown miał spędzić w więzieniu całą niedzielę w celi z innymi więźniami.

Brown spędzi w więzieniu prawdopodobnie cały dzień, ponieważ sądy nie działają w niedziele. Piosenkarz spędzi ten czas z innymi zatrzymanymi, ponieważ więzienie nie posiada oddzielnych cel dla celebrytów.

Rihanna sits in on Chris Brown's court hearing. Pictured: Chris Brown and RihannaSPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

To nie pierwszy taki eksces Chrisa Browna. Przypomnijmy, że 4 lata temu pobił swoją byłą dziewczynę, Rihannę.

Brown ma wciąż wyrok w zawieszeniu za pobicie Rihanny - przypomina Tmz.com. - co oznacza, że w najgorszym przypadku może on zostać skazany na prawie 4 lata więzienia.

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Chris Brown aresztowany za pobicie!
Zaloguj się
 • princess_leya

  Oceniono 35 razy 31

  No i może wreszcie przestaną przy nim skakać i zapuszkują tego neandertala

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 9

  Wygląd gęby tożsamy z wyrokiem 10 lat.

 • andrea

  Oceniono 7 razy 5

  Niestety jak ktoś nie umie utrzymać rąk przy sobie, to przy najbliższej okazji znowu tę "przypadłość" ujawni, tak stało się w przypadku tego faceta. W dość krótkim czasie od poprzedniego zdarzenia. Dlatego dziewczyny - damskiego boksera - jak uderzy raz - omijać trzeba bardzo starannie i jak zarazę. Rihanna na pewno ma wielu doradców, ludzi doświadczonych życiowo - dziwię się, że nikt jej dotąd tego Browna nie wyperswadował ! żeby na rozum wzięła i wiele przykładów - właśnie z życia.

 • browaryr

  Oceniono 5 razy -1

  muzin być niegrzeczny-trzeba muzina ukarać-najlepiej powrotem na plantacje-do pana...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX