Andrzej Łapicki umarł na własne życzenie?

Umarł we śnie.
To była decyzja o śmieci? Krążą plotki, że Andrzej Łapicki umarł na własne życzenie. Andrzej Łapicki, aktor, zmarł w lipcu 2012 r. Krążą plotki, że podjął decyzję o zakończeniu życia. Nie wiadomo, czy udało mu się odejść na własnych warunkach. Andrzej Łapicki, wybitny polski aktor, zmarł w lipcu ubiegłego roku. Odszedł we śnie. Nie mówiło się wtedy o tym głośno, ale po Warszawie zaczęły krążyć plotki, że aktor chciał już umrzeć. - Chorował. Pytał lekarzy, co będzie, jak nie będzie robił dializy. "Uśnie pan". No i usnął, w sobotę nad ranem - napisał w "Vivie!" Jerzy Iwaszkiewicz, podsumowując 2012 rok. - Odszedł dzisiaj nad ranem, spokojnie, w domu, we śnie - powiedziała wtedy jego żona Kamila Łapicka. Trudno powiedzieć, czy aktor sam podjął decyzję o zakończeniu życia. I pewnie się nigdy nie dowiemy, czy aktor chciał odejść na własnych warunkach i czy mu się to udało.

Andrzej Łapicki, wybitny polski aktor, zmarł w lipcu ubiegłego roku. Odszedł we śnie. Nie mówiło się wtedy o tym głośno, ale po Warszawie zaczęły krążyć plotki, że aktor chciał już umrzeć.

Kamila Łapicka, Andrzej ŁapickiKAPiF

Chorował. Pytał lekarzy, co będzie, jak nie będzie robił dializy. "Uśnie pan". No i usnął, w sobotę nad ranem - napisał w VIVIE! Jerzy Iwaszkiewicz podsumowując 2013 rok.

PHOTO: EAST NEWS/POLFILM NAPRAWDE WCZORAJ; YESTERDAY IN FACT; PRODUKCJA: ZESPOL FILMOWY RYTM; 1963; REZYSERIA: JAN RYBKOWSKI; SCENARIUSZ: LEOPOLD TYRMAND; ZDJECIA: MIECZYSLAW JAHODA SLOWA KLUCZOWE: NAPRAWDE WCZORAJ AKTORKA YESTERDAY IN FACT BEATA TYSZKIEWICZ ACTRESS ANDRZEJ LAPICKI ACTOR AKTOR REZYSER DIRECTOR JAN RYBKOWSKI KADR SCENA FILM MOVIE STILL RETRO CZARNO-BIALEFot. EAST NEWS

Odszedł dzisiaj nad ranem, spokojnie, w domu, we śnie - powiedziała wtedy jego żona, Kamila Łapicka.

Trudno powiedzieć, czy to było samobójstwo. I pewnie się nigdy nie dowiemy, czy aktor chciał odejść na własnych warunkach i czy mu się to udało.

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Andrzej Łapicki umarł na własne życzenie?
Zaloguj się
 • lenore

  Oceniono 58 razy 46

  Powiem krotko: przestancie pie...c.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 48 razy 38

  "napisał w VIVIE! Jerzy Iwaszkiewicz podsumowując 2013 rok" - to już jest Viva! z grudnia 2013 lub stycznia 2014? Biegnę do kiosku!

 • lalolka

  Oceniono 23 razy 21

  Bardzo przystojny aktor, a dziś co mamy... Karolaki i Szyce...

 • caruso

  Oceniono 14 razy 8

  Miałem zabawne spotkanie z Lapickim jako student UW, pod koniec lat 60-tych. Z kolegą Rochem przechodziliśmy przez Swiętokrzyską - przepisowo, po zebrze - ale zbliżający się niebieski Volkswagen garbus nie zwolnił tylko przyspieszył. Uskoczyliśmy w ostatniej chwili. Samochód zatrzymał się kilkanaście metrów dalej na środku jezdni, wysiadł z niego Lapicki i znanym wszystkim głosem lektora Polskiej Kroniki Filmowej zaczął ryczeć: "Barany! Barany!". Ruszyliśmy w jego kierunku aby go trochę nauczyć wykwintnych manier ale szybki wsiadł do samochodu i uciekł

 • browaryr

  Oceniono 89 razy -39

  a wlasnie gdzie kamilka?poszla w "tango"juz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX