Latynoska piosenkarka zginęła w katastrofie lotniczej

Wielki smutek w Meksyku.

Jenni Rivera, 43- letnia gwiazda muzyki latynoamerykańskiej zginęła w katastrofie prywatnego samolotu, którym leciała z sześciorgiem znajomych. Rivera, zaraz po koncercie w Monterrey na północnym - wschodzie kraju, miała dotrzeć do Toluki, by wziąć udział w popularnym programie telewizyjnym. Nie doleciała. Samolot miał awarię. Oprócz niej zginęło sześć osób.

Forensic and criminalistic personnel walk next to a red bag which contains human remains as they inspect the area of the crash site of a plane with Mexican-American singer Jenni Rivera on board, at El Tejocote ranch in the municipality of Iturbide, south of Monterrey, December 10, 2012. Rivera died in a plane crash after the small jet she was travelling in went down in northern Mexico, her father said on Sunday. A spokesman for the state government of Nuevo Leon said investigators had found the remains of Rivera's Learjet, which disappeared from the radar 62 miles (100 km) from the northern city of Monterrey. REUTERS/Daniel Becerril(MEXICO - Tags: DISASTER ENTERTAINMENT) SLOWA KLUCZOWE: :rel:d:bm:GF2E8CB028H01Fot. STRINGER/MEXICO REUTERS

Rodzina artystki jest w szoku. Brat zmarłej gwiazdy wystosował oficjalne oświadczenie, w którym podziękował za wsparcie przyjaciołom i fanom siostry:

Jesteśmy kompletnie załamani tą wieścią. Był piękny niedzielny dzień, gdy w wiadomościach o 17.00 powiedziano o katastrofie lotniczej, w której zginęła Jenni. Kiedy uświadomiliśmy sobie, że już jej przy nas nie będzie, poczuliśmy ogromny ból. Takie jest życie. Żyjemy po to żeby umrzeć. Możemy być smutni, ale to do Boga należy ostatnie słowo, gdy wzywa nas do siebie. I to był widocznie czas Jenny - czytamy na portalu perezhilton.com.

In this photo released Monday, Dec. 10, 2012, by Indomina Media, shows singer and actress Jenni Rivera during the filming of her upcoming movie Fot. Indomina Media AP

Zdjęcie to pochodzi z filmu, w którym River zagrała ostatnią swoją rolę. W wiosnę przyszłego roku ma się odbyć jego premiera. Niestety, nie będzie na niej Jenni.

Jenni RivieraScreen Youtube.com

Piosenkarka przyszła na świat w Kalifornii. Sprzedała około 15 milionów płyt. Czterokrotnie była nominowana do muzycznej nagrody Grammy, w kategorii muzyka latynoamerykańska. Była uczestniczką znanego w Ameryce reality show.

polanski

Więcej o:
Komentarze (3)
Latynoska piosenkarka zginęła w katastrofie lotniczej
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 6

  "czytamy na portalu perezhilton.com" - polanski, pierdół nie opowiadaj, że gdzieś przeczytałeś, bo przekleiłeś tego newsa z wiadomosci.gazeta.pl i dodałeś jakieś 3 zdania uzupełniające. On tam od 8 rano wisi, nawet na głównej jest [co świadczy tylko i wyłącznie o portalu, który duperele wrzuca w dział Wiadomości i jeszcze hajlajtuje na głównej] :P

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13027355,Popularna_piosenkarka_latynoamerykanska_zginela_w.html

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Nie znam.
  Szkoda.

 • gagula

  Oceniono 10 razy -4

  taaa, prywatny samolocik ... ale cóż szkoda jej .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX