Syn Sylvestra Stallone nie żyje. Znaleziono go martwego w mieszkaniu

Najstarszy syn aktora zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.
Syn Stallone nie żyje Znaleziono go martwego w mieszkaniu. Sage Stallone, syn Sylvestra Stallone nie żyje. Najstarszy syn aktora zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Znaleziono go martwego w mieszkaniu. Sage Stallone, najstarszy syn amerykańskiego aktora Sylvestra Stallone, został znaleziony martwy w piątek w mieszkaniu w Hollywood Hills. Przyczyny śmierci syna odtwórcy kultowych ról Rocky'ego i Rambo nie są jasne. - Nie wiemy nic o okolicznościach śmierci - powiedział stacji telewizyjnej NBC adwokat zmarłego George Braunstein. Zaznaczył również, że 36-letni syn aktora cieszył się dobrym zdrowiem i był w doskonałym humorze. - Miał również wiele planów. Miał zamiar się ożenić, pracował nad wieloma projektami filmowymi - zaznaczył adwokat. Podkreślił, że z całą pewnością nie mamy do czynienia z przedawkowaniem narkotyków. - Mamy do czynienia z tragedią - powiedział. Ojciec zmarłego wydał oświadczenie, w którym nazwał syna "bardzo utalentowanym i wspaniałym młodym człowiekiem". Sage Stallone występował wraz z ojcem w filmach "Rocky V" i "Daylight".
Sage Stallone, najstarszy syn amerykańskiego aktora Sylvestra Stallone, został znaleziony martwy w piątek w mieszkaniu w Hollywood Hills. Przyczyny śmierci syna odtwórcy kultowych ról Rocky'ego i Rambo nie są jasne.
Nie wiemy nic o okolicznościach śmierci - powiedział stacji telewizyjnej NBC adwokat zmarłego George Braunstein.
Sylvester Stallone

Zaznaczył również, że 36-letni syn aktora cieszył się dobrym zdrowiem i był w doskonałym humorze. Miał również wiele planów. Miał zamiar się ożenić, pracował nad wieloma projektami filmowymi - zaznaczył adwokat. Podkreślił, że z całą pewnością nie mamy do czynienia z przedawkowaniem narkotyków.

Mamy do czynienia z tragedią - powiedział.

Actor Sylvester Stallone arrives at the premiere of the feature film

Ojciec zmarłego wydał oświadczenie, w którym nazwał syna "bardzo utalentowanym i wspaniałym młodym człowiekiem". Sage Stallone występował wraz z ojcem w filmach "Rocky V" i "Daylight".

Pat

Zobacz także:

SylvesterStallone w serialu Czarodzieje z Waverly Place

Skandalistka i antyreklama operacji plastycznych. W dodatku ma polskie korzenie. Poznajcie Janice Dickinson!

Stallone zaczynał jako aktor porno

Więcej o: