Nie żyje aktorka "Gotowych na wszystko"

Długo walczyła z chorobą.
Nie żyje aktorka "Gotowych na wszystko" Kathryn Joosten zmarła w sobotę po długiej walce z chorobą. Miała raka płuc Kathryn Joosten - aktorka znana z serialu "Gotowe na wszystko", w którym grała Karen McCluskey - zmarła w sobotę po długiej walce z chorobą. Miała raka płuc. Kathryn Joosten - aktorka znana z serialu "Gotowe na wszystko" - zmarła w sobotę po długiej walce z chorobą. Miała raka płuc. - Kathryn zmarła po dzielnej walce z rakiem. Była przy niej rodzina. Ustalane są szczegóły pogrzebu. Jest to wielka strata. Walczyła najmocniej, jak potrafiła - powiedziała Nadine Jolson, agentka Kathryn Joosten, portalowi E!Online. Aktorka w serialu "Gotowe na wszystko" grała Karen McCluskey. Za tę rolę dwa razy otrzymała Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu komediowym. Rodzina Kathryn Joosten wydała oświadczenie, w którym możemy przeczytać między innymi: "Dziękujemy wszystkim za miłość i wsparcie. Śmiejemy się przez łzy. Kochamy cię, Kathy, dziękujemy za wszystko." Kathryn Joosten walczyła z rakiem płuc od 11 lat. W 2001 roku go pokonała. W 2009 roku usunięto z jej płuca rakową narośl. Niestety, choroba wróciła.

Kathryn Joosten zmarła w sobotę, po długiej walce z chorobą. Miała raka płuc.

Kathryn zmarła rano po dzielnej walce z rakiem. Była przy niej rodzina. Ustalane są szczegóły pogrzebu. Jest to wielka strata. Walczyła najmocniej jak potrafiła - powiedziała Nadine Jolson, agentka Kathryn Joosten, portalowi E!Online.

Actress Kathryn Joosten holds the award she won for Best Guest Actress in a Comedy series for her role in

Aktorka jest najlepiej znana z serialu "Gotowe na wszystko", gdzie grała Karen McCluskey. Za tę rolę dwa razy otrzymała Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu komediowym.

Kathryn Joosten (R) is congratulated on her Emmy Awards win for Outstanding Guest Actress In A Comedy Series by celebrity photographer Roger Karnbad as she arrives for the TV Guide Emmy Awards after-party in Hollywood, California in this September 21, 2008 file photograph.

Rodzina Kathryn Joosten wydała oświadczenie, w którym możemy przeczytać między innymi:

Dziękujemy wszystkim za miłość i wsparcie. Śmiejemy się przez łzy. Kochamy cię, Kathy, dziękujemy za wszystko.

Actress Kathryn Joosten arrives at The Academy of Television Arts and Sciences' Performers Peer Group cocktail reception celebrating the 62nd Primetime Emmy Awards in Beverly Hills, Calif., Wednesday, Aug. 4, 2010. (AP Photo/Matt Sayles)

Kathryn Joosten walczyła z rakiem płuc od 11 lat. W 2001 roku go pokonała. W 2009 roku usunięto z jej płuca rakową narośl. Niestety, choroba wróciła.

In this March 1, 2012 photo, Kathryn Joosten arrives at the Academy of Television Arts and Sciences 21st Annual Hall of Fame Gala in Beverly Hills, Calif. Joosten, a veteran character actress who played the crotchety, nosey Karen McCluskey on ABC's

FILE - In this Sept. 19, 2008 file photo, Kathryn Joosten arrives at the 2008 Primetime Emmy Awards Nominees for Outstanding Performance reception in Los Angeles. Joosten, the veteran character actress who played crotchety Karen McCluskey on ABC's

Jax

Zobacz także:

Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 80.

Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 80. [CZĘŚĆ 2]

Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 90.

Więcej o:
Komentarze (9)
Nie żyje aktorka "Gotowych na wszystko"
Zaloguj się
 • katarina7171

  Oceniono 20 razy 18

  no właśnie w serialu też zmarła na raka:(ale co jak co ale musze przyznać że super grała i była jedną z najciekawszych postaci w serailu taka babka z jajami,naprawde szkoda..

 • artur.b.logan

  Oceniono 19 razy 15

  Nie do wiary. Jej wątek w "Gotowych na wszystko" nie był przypadkiem i wymysłem scenarzysty. Chciała coś przekazać i zdążyła. :-(

 • ashley8888

  Oceniono 11 razy 11

  Szkoda, bardzo ją lubiałam :(
  Uwielbiałam jej role w DH

 • sylga

  Oceniono 10 razy 10

  ooooJ :(
  Pani McCluskey była genialna w jej wykonaniu

 • tylkobadz

  Oceniono 10 razy 8

  Ah spoczywaj w spokoju Kathy :(

 • kasik3003

  Oceniono 11 razy 7

  [*]... co najgorsze, w serialu bohaterka którą ona grała podzieliła jej los, Karen w serialu również zmarła na raka. W ostatnim, finałowym odcinku. [*]

 • tom

  Oceniono 9 razy 7

  :(

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Karen McCluskey - świetna była. Jako sekretarka w "The West Wing" także.

 • cholera

  Oceniono 7 razy 1

  Paradoks.. przeciez w filmie tez zmarla z tego samego powodu... tj w serialu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX